Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit javítsak a pop-shovitomban?

Mit javítsak a pop-shovitomban?

Figyelt kérdés

mi benne a hiba? amúgy meg azt hogy kell csinálni h amikor pattintom kicsit hátra is lököm?


http://www.youtube.com/watch?v=uPvbkIByCI4



2011. nov. 15. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a jobb lábad van elől, akkor a hátul lévő bal lábaddal a deszka végét jobbra kell ellöknöd, a elől lévő jobb lábaddal meg balra kell húznod mikor emeled.
2011. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ csak 1 kérdésem lenne hozzá: pop-shovitnál húzzak? O.o úgy tanultam h annál nem kell
2011. nov. 15. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elején mindenképp húzz amíg rá nem érzel a mozdulatra. Utána pedig tökéletesítheted húzás nélkül minél magasabbra minél hosszabban és látványosabban menjen.
2011. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszi akkor amikor pattintom toljam el a deszka végét fs irányba?
2011. nov. 15. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, lökjél rajta egyet mindenképp, mert anélkül nem fog normálisan megindulni és nem fog alád pörögni úgy ahogy kell. Amikor meg ez már megy csukott szemmel is akkor utána fejleszthetsz rajta kedved szerint.
2011. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nahh ma kb negyed órát tudtam gyakorolni(kutya hideg van:/) és kezdett megyegetni :))már csak azt kéne megtudnom h azt hogy tom megcsinálni h előre ugorjak mert a deszkáról vhogy így pattintás után jól nemtok O.o
2011. nov. 16. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nembaj majd belejössz hamar csak gyakorolj. Öltözz fel rendesen és nem gáz a hideg. A popsó nem nehéz trükk, hamar rájössz majd a titkára.
2011. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2011. nov. 16. 23:45
 9/10 3rdeye ***** válasza:
én világ életemben nem tudtam megcsinálni a pop shovitot, csakis menet közben, helyből nem ment. próbáld úgy, hátha ráérzel
2011. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok kösz mindenkinek, de mostanában annyira megint nem megy :/ az a baj, hogy kipörgi a 180at de csakis oldalt vagy ha emelkedve, akkor meg a hátsó kereke körül teszi meg szóval hátra áll én meg oda ugye nem tudok visszaugrani a levegőben x.x
2011. nov. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!