Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Káros lenne rám a SCITEC...

Káros lenne rám a SCITEC NUTRITION? 16/f 1 és fél éve gyúrok.

Figyelt kérdés
1 hónap mulva megyünk az Auchanba, és szeretnék venni valamien "port" izomnövelőt. Csak nem-e lenne káros egy 16 éves fiúra? miben különbözik a Scitec Nutrition, Creatine, Whey Protein ? Melyik lenne jobb nekem?
2011. nov. 4. 16:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyan terméket,aminek az összetétele megfelelő,tökmindegy hogy hol veszed.
2011. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy káros lenne, de tényleg először kicsit tájékozódj előtte mielőtt elkezded magadba nyomatni az ilyesmi táp.kiegészítőket. Ez nem izomnövelő, önmagában ha iszod semmit nem fog érni, ez csak táplálékkiegészítő, segít a szükséges tápanayagigényt bevinni. De akkor sem fog semmit érni, ha nincs egy normális étrended. Ki kell számolni hogy azzal a kajával, amit megeszel mennyi szénhidrátot és fehérjét viszel be. És a taáplálékkiegészítő akkor kell, ha ennyit nem tudsz bevinni szilárd ételből. Meg kell nézni hogy a tömegnövelőknél egy adagban mennyi szénhidrát és fehérje van, és ez alapján kell választani a neked megfelelőt.

Lehet kicsit bonyolult lett, de jobban nem tudtam elmagyarázni.

2011. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
még szerencse, hogy én 2 sorba is le tudom írni. testépítésnél az edzés utáni fehérje turmix ALAPVETŐ!!!
2011. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem tartom be annyira az étrendet, akkor nem fogok porozni :) Köszi a válaszokat!
2011. nov. 6. 08:19
 15/20 anonim válasza:
15 leszek heti 4-5 járok gyurni VolumMass 35 szedek semmi bajom nincs:);)
2011. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
De van, nem tudsz helyesen írni!
2011. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
:DDDD
2011. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
+1
2011. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ekkora sz*r kérdést még nem láttam. eszméletlen hogy a mai világban mennyi nemnormális lusta nyomorék és hagy ne soroljam tovább milyen ember van...undorító! meghalsz a portól ne szedd!
2012. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
porozni? mi vagy te méh?
2012. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!