Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Káros lenne rám a SCITEC...

Káros lenne rám a SCITEC NUTRITION? 16/f 1 és fél éve gyúrok.

Figyelt kérdés
1 hónap mulva megyünk az Auchanba, és szeretnék venni valamien "port" izomnövelőt. Csak nem-e lenne káros egy 16 éves fiúra? miben különbözik a Scitec Nutrition, Creatine, Whey Protein ? Melyik lenne jobb nekem?
2011. nov. 4. 16:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
62%
fog nőni tőle még egy lábad!! ne szedd!!!
2011. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 dirtboy ***** válasza:

neked egyik sem kéne,azt sem tudod mik ezek és szerintem a kajálás még eszedbe sem jutott.

na szóval írd csak le 1napi kajálásodat.

2011. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Rád nem, csak a pénztárcádra. Ez nem izomnövelő, hanem tápanyag :) És tényleg tedd rendbe először a kajádat.
2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

1,nem gyúrsz. edzel.

2, nem lehet káros

3, Auchanba, Tescoba, Lidlbe meg hasonló helyeken nem vennék ilyesmit

2011. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akik olyan kigyúrtak azok mit szednek (nem a profi testépítőkre gondolok, annál kisebbekre)? Akkor én nem szehetem? Nem éri meg?
2011. nov. 4. 18:24
 6/20 dirtboy ***** válasza:

azok nem azért olyanok mert bemennek az auchanba és vesznek táplálék kiegészítőt

hosszú lenne itt mindet leírni

olvass: [link]

2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

te 16 éves milyen izomnövelőről hallottál? mert én azonnal fizetek neked 60 000000 forinot ha megmutatod!

a Scitecnek meg az a lényege, hogy rád káros, de ez nem biztos.

2011. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyébként srácok, nem mind1, hogy a shop.builderről rendeli vagy a Tescoba, Auchanba veszi meg ugyanazt a terméket? o.O
2011. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Zakathol ***** válasza:
Az agyad nem fejlődik tőle, úgyhogy fölösleges!
2011. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Aha káros nőknek meddőséget férfiaknak terhességet okoz . Sajnos ez ilyen be kell válalni ha akarsz valamit . Még pólot se érdemes venni , mert rengeteg szteroidot tartalmaz .
2011. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!