Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem leszek cukorbeteg a...

Nem leszek cukorbeteg a Scitec Nutrition Mass 20-tól?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 50 és 60 kiló között (nem tudom most pontosan). Kb 2,5 hónapja gyúrok és úgy gondoltam, szedhetnék valamilyen étrendkiegészítőt, mert elég vékony vagyok és szeretnék magamra szedni egy kis izomtömeget. De azt olvastam, hogy elég sok cukor van bennük. Szerintetek biztonságos lenne ha elkezdeném szedni, nem okozna semmit?
2011. jún. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

mark86


lol!!!

edzés után kell fogyasztani,ilyenkor kicsit más a cukor szerepe! mindent édesítőszerrel eszel/iszol? a kristálycukortól kéne rettegni....

2011. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

"50 és 60 kiló között", lol mér nem 0-100at írsz, ezt nem hiszem el hogy nem tudod hogy 50 vagy 60 kiló vagy, 10 kiló végül is valóban mintha csak egy tollat zsebre tennél.

Tök mind1 mit veszel, nem leszel tőle izmos, de cukorbeteg se.

2011. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ész nélkül szeded előfordulhat, de ha napi maximum 2-3 adagot iszol semmi bajod nem lesz, főleg ha edzés után, olyankor a cukor az létkérdés... Arról nem beszélve, hogy az általad választott termékbe 37g ch van 1 adagba, ami még kevés is edzés után.
2011. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mark86


ilyenkor kell duplázni vagy triplázni az adagot! ;)

ettől függetlenül a mass20 sz.r!

2011. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

GregX


Tudtam, hogy valaki be fog ebbe kötni, csak azért írtam így mert most jelenleg nincs itthon mérleg, a legutóbbi méréskor 55 kiló voltam úgy emlékszem, de azóta lehet, hogy híztam, ezért nem írtam konkrét adatot. De értelmetlen lenne az életed, ha ebbe nem kötöttél volna bele. A többieknek köszönöm a választ!

2011. jún. 3. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:

mark86


ne idegeskeggyéé! :)

2011. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkora gyökérség a kérdésed, hogy más választ nem érdemelt, de mivel jófej voltam válaszoltam így is.
2011. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úristen ne legyél már ennyire sötét....olvass utána mindennek! ne legyél te is egy k*csög tudatlan b*zi f*szkalap, mint sokan, akik azt állítják h ezek a porok szteroidok, impotens leszel tőle, stb stb...na ezeket inkább nem nevezném meg h mik...
2012. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!