Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tehetek? Focizok, de...

Mit tehetek? Focizok, de amióta cukorbeteg lettem, nincs önbizalmam a többi sportolóhoz.24/F

Figyelt kérdés
10 évesen lettem cukros
2011. júl. 2. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az "önbizalmam a többi sportolóhoz" kifejezést nem értem. Kifejtenéd?
2011. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem mi köze a cukorbetegségnek az önbizalomhoz? Már volt egy másik kérdésben is erről szó.
2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem cseszegetni akarlak, de 14 év kellett, hogy ez zavarjon??
2011. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én ismerek egy cukorbeteg gyereket, aki szintén focista, és nagyon jól csinálja. Ő 23 éves.

Szóval szerintem a legegyszerűbb amit tehetsz, hogy szard le. Attól még hogy cukorbeteg vagy, élhetsz teljes életet. Én meg epilepsziás vagyok, na és akkor mi van. Ettől még úszom, biciklizem és kondizom rendszeresen.

2011. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a cukorbetegség odafigyeléssel egy jól karbantartható állapot, és teljesen szalonképes dolog, különösebb szégyellnivaló sincs benne. Mondjuk szerintem semmilyen betegség nem "ciki", mert az ember nem tehet róla - de ez végképp nem. Nyugodtan folytasd a sportolást.
2011. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A többi sporthoz nincs önbizalmad 10 éves korod óta? Nem gyakoroltad, jóhogy.
2011. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!