Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Scitec Nutrition Mass...

A Scitec Nutrition Mass 20-nak vagy Volumass 35-nek, nincs valami káros (mellék) hatása?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, kb 3-4 hónapja edzek, és eddig még nem szedtem semmi táplálékkiegészítőt. Ezt a kettőt találtam a legszimpatikusabbnak, de nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, és félek, hogy valami káros hatása lesz. Nem befolyásolja a fejlődést, vagy nem lesz tőle valami bajom? Egyébként még ajánlhattok más termékeket is, mert nem tudom, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb. Légyszi, olyan válaszoktól kíméljetek, hogy mekkora hülyeség a kérdésem (ha még az is :D), mert nem vagyok tájékozódott ezekben a dolgokban.
2011. jún. 5. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs káros mellékhatásuk,nem tartalmaznak hormonokat semmi ilyesmi dolgot.

Viszont,ahogy a nevükben is van ezek táplálék kiegészítők,vagyis egy jó táplálkozást egészítenek ki.

Először törekedj egy jó kis étrend kialakítására és ha ez megvan kb 2 évig,akkor érdemes az általad kérdezett termékeket fogyasztani.

Vagy ha mindenképpen vásárolni akarsz,akkor a volumass-t ihatod edzés után vízzel.

2011. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. jún. 5. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden nap elég 1 tabletta
2011. jún. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért azt elárulhatnád a Mass20 hogy jött a legszimpatikusabb 2 közé.
2011. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volumass 35 teljesen jó már most is ihatod edzés után mindenképp. A kajálásod rakd rendbe, mert egyébként csak kidobott pénz. Viszont nem javaslom, hogy 2 évig várj vele, mert elég fontos edzés utánra. Nem azért mert ettől leszel nagy, mert nem leszel, hanem, hogy a szervezeted megkapja a tápanyagokat edzés után.
2011. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mark86


Liza ne tablettázz! ez por...

inkább írj privátot :)

vegyél tejsavót meg dextrózt! ezeknek nem káros mellékhatása,még hatása sincs!!!

nem izomnövelő tudod nagyon jól,linkelnél nekem olyan oldalt ahol ezek károsságáról van szó?

honnan veszi ezt napi 5 idióta??

2011. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Márk, napi 5 elhízott zsírtehén már csak tudja hogy milyen káros a KAJA :D
2011. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem 14 évesen kicsit korai gyúrni. Szét fognak menni az izületeid a túlzott igénbevételtől. Nem most.. majd 30 évesen érezni fogod.
2011. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet kíméletesen is csinálni. nem feltétlen kell maximális terheléssel kezdeni...

ilyenkor még regenerálódik mint egy gyík. pláne ha normálisan tud enni hozzá.

2011. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!