Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kondizom 3éve, Steroid féléhez...

Kondizom 3éve, Steroid féléhez szeretnék nyúlni, de szuri helyett szemes-hez. (napo, dana, stana, stb. ) Mit ajánlotok inkább tömegnövelés szempontjából? (kaja, káros válaszok nem érdekelnek)

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ilyen sorrendben szedd ahogy leírtad, napi 10-10 szemet!
2011. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írtam hogy a kötözködő kérdések nem érdekelnek, AZT kérdeztem hogy ilyen tipusúk közül melyik jobb tömegnövelés szempontjából! Ennyit kérek semmi mást!
2011. júl. 2. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
naposim. sok sikert.
2011. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ciántabi ;)
2011. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Tömegelni legjobban a Danabol tömegel..... 25 ft szemje, 200 szem 1 kúra...


Stanazolnak 40 ft szemje, az inkább definiál, sűríti az izmot, illetve fogyaszt is jó kaja mellett a pozitív androgén mérleg miatt, mivel nem aromatizál.


Naposim: vagy 6 éve nem gyártják már a románok...

2011. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó választ köszönöm.

Danánál maradok, amiket írtam csak példának írtam, ezeken kivűl is ajánhatsz.:)

2011. júl. 2. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok ,még csak 3éve edzessz, és már ezekhez a sz.rokhoz akarsz nyúlni, hát nagyon ügyi vagy (:
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100 dana elég kezdésnek
2011. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hiába olt mindenki hogy már ezekhez nyúlok, majd ha ti is olyan helyzetbe lennétek hogy 3év után úgy néztek ki mint egy anorexiás.. akkor más hogy állnátok hozzá...
2011. júl. 3. 03:31
 10/11 anonim válasza:

16:53 vagyok !


Én most szemes kúrán vagyok, 6 hét, stana + la-s metha....

Kúra 6 hetesre van tervezve.

Cél a 8kiló tiszta izomba !


De nem olyan egyszerű ám ez mint gondolod, lángosból nem lesz izom.


minimum napi 2g/tskg fehérje, és 5g/tskg szénhidrát, s ezt mind minőségi kajából illetve táplálék kiegészítővel pótolva.


De nem ajánlom ha nem értesz hozzá mert gondolom nem értesz a helyreállításhoz, clomid novadex hcg.... szóval inkább bele se kezdj.


Rám most 1 tápkieges izom tömegnövelő kúra kreatinnal hcg-vel no fokozóval 7 kilós tömegnövelővel + 4 kiló fehérjével, grammra pontosan belőtt kajálással hozott 5 kiló körül, minőségi izmot...Pont ezt spékelem meg most !

2011. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!