Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legkevésbé káros...

Melyik a legkevésbé káros KOX? Miket károsítanak a KOXok és van e megoldás arra, hogy ne ártson annyira?

Figyelt kérdés
Azoknak a véleménye érdekellne főleg akik már próbáltak koxot és így hiteles választ tudnak adni arra mi változott rajtuk az erőnövekedésen kívül!
2010. márc. 24. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha szteroidokra gondolsz akkor tudomásom szerint mindent károsítanak ami benned van. De ezt biztosan tudod, csak a sok hülye válaszoló miatt kérdezed.

Én naposim-ott szedtem. Keveset kevés ideig. Csak annyit, hogy egy pici löketet adjon. Adott. Szerintem megúsztam káros hatás nélkül. Csak egy picit húz a fejem balra és nem tudok pisálni anélkül, hogy beszarnék. Meg szőr nőt a talpamon de semmi komoly.

2010. márc. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szedek, de kondizok és tisztában vagyok ezekkel a kiegészítőkkel. De van pl zöld alga és több hasonló természetes készítmény amely nem káros mégis sokat segít a testépítésben. Ugyanúgy tudod venni mint a többit. :)
2010. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Az anabolikus szteroidok hosszútávú pozitív hatása csak akkor érvényesül, ha valaki meg tud magának engedni havi 2-300 ezer forintnyi kaját.... Ugyanis az egy dolog, hogy erősebb vagy a kúra alatt, és jobban is tudsz edzeni, ezek elmúlnak a kúra után, tehát semmi értelme. Viszont a legfőbb ismérv, hogy a proteinszintézist gyorsítják, tehát amikor kúrán van valaki, jóval több fehérjét tud felvenni a szervezet... mint tudjuk izom a fehérjékből épül. Szóval a legfontosabb egy kúra alatt, hogy valaki 2 óránként egyen mint az állat, rengeteg rizst és csirkét, de szószerint rengeteget! Mellé toljon egy halom tápkieget. Ha ez nincs, akkor a végeredmény annyi, hogy erősebb voltál pár hétig, feljön néhány kiló ami főleg víz, ha nagyon androgén az anyag, márpedig a legtöbb az, akkor kopaszodás, pattanásosodás, agresszió, és rengeteg aromatizálódás (a szervezetben a női hormonok szintje megugrik) vagyis a végén még lehet, hogy melleid nőnek, és a heréid el kezdenek sorvadni.

20 év alatt rengeteg embert láttam szteroidot használni, és csak azok értek el vele kézzelfogható eredményt, akik tökéletesen táplálkoztak és edzettek mellé, valamint folyamatos orvosi kontroll alatt álltak.

Ha valaki nem versenyszerű testépítő, akkor felesleges szteroidokhoz nyúlni... Egyrészt rengeteg pénz, másrészt mégtöbb kockázat. És bár gyorsan lehet eredményt elérni, az nem lesz tartós.

Életemben egy kúrát csináltam, hogy legyen róla fogalmam miről beszélek. Maximális odafigyeléssel, tökéletes kajával, tápkiegekkel, orvosi kontrollal... A végeredmény 12 hét után 3kg izomnövekedés, és jobb definíció. Ez meg is maradt, mert azóta is, előtte is tökéletesen táplálkoztam, és edzettem...


Személyi edző

2010. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEEEE koxoz. Rábaszol nagyon könnyen az ilyen dolgokra. Ha nem bírja a szervezeted nagyon komoly gondjaid lehetnek. Egyébként is csak puffasztja az izmokat és ráadásul elég gáz!!!! TRAIN HARD, TRAIN NATURAL!!!!!!!!
2010. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legkevésbé károsak: Primobolan, Masteron, Turanabol, Anavar, Winstrol.

Azaz, ezektől áll le legkevésbé a saját tesztoszteron termelés, nem vizesítenek, nem aromatizálódnak, kevéssé androgének, és minőségibb izmot produkálnak.

Hogy "ne ártson annyira", Tamoxifent kell szedni a kúra után.


...persze a dolog ennél sokkal összetettebb, beszélj valakivel aki ért hozzá mielőtt bármit is kipróbálsz!

2010. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne koxolj!

Én sem próbáltam, de láttam videókat, és hallottam elég történetet szétb*szott szervekről.

Inkább menj gyúrni, és mellé szedj fehérjét, vagy kreatint, azoktól is fejlődsz, és még csak a heréd sem fog összemenni.

2010. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!