Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdő sport illene hozzám?

Milyen küzdő sport illene hozzám?

Figyelt kérdés
Lassan 18 vagyok kajakozom nagy eléggé kötött izom tömeggel rendelkezem. Kajak mellett elszeretnék kezdeni valami küzdő sportot heti néhány órában. Ezekkel az adotságokkal milyen küzdő sportot lehetne kezdeni? Aki mond valamit legyenszives párszoban jellemezni azt a sportot.
2010. nov. 20. 19:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

"Pont ezért írtam ezeket.A többi csak színjátszókör.Hókusz-pókusz, csak sima testmozgás."


Igen, valószínűleg pont ezért az általad felsoroltakból egyet sem használnak kiképzésre a világ legtöbb kommandós és elit alakulatánál, mert a többi csak "hókusz pókusz"....


Japánok, kínaiak, usa fegyveres szervei, nyugat európa nagy része, biztos mind tök hülyék az elit katonák és kommandósok kiképzésében. Bezzeg a thaiok, azok aztán f@sza gyerekek!


Mióta van ekkora hypja a thaiboxnak?


Meg bírkózás mint közdelem... Ember, magadnál vagy? Maximum sport. Utcán meg aztán teljesen használhatatlan.


A kempo karate az egyetlen értelmes dolog, amit írtál.

2010. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Kedves 18:57, vajon miért nem szerepelnek ketrecharcon meg K-1 es bajnokságokon és egyéb kemény küzdelmeken a jiu-jitsus, aikidos, krav maga-t gyakorló egyének?Azért nem, mert úgy kikapnának mint a sz*r.Utcára azok a legjobbak amiket írtam.Nem tudom milyen edzésre jársz te, de próbálj már meg egy ilyen kézelkapós-kézkicsavarós-mögéjekerülős-földrelevivős-földönfeszengetős gyakorlatot megcsinálni az utcán egy mezei parasztgyerek ellen.Olyan adrenalin van benned verekedéskor hogy nem tudod megcsinálni.Olyat kapnál a füled kettéállna.Elmondom neked egy rendes ütést te soha a büdös életben nem fogsz tudni elkapni.Menj csak fight.hu fórumra a baromságaiddal és kezdd el mondani hogy a thai-box meg box meg birkózás milyen haszontalan dolog.Úgy le leszel oltva csak nézel.

Ennyi.

2010. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

- A k1 egy túlhypeolt sz@r szintén. Ráadásul kesztyűben küzdenek. SZERINTED akkor miért nincs egy értelmes harcművészet sem benne?

A kesztyű nem csak a fogásban akadályoz, hanem gyakorlatilag minden ütésben, amit nem ököllel kell bevinni...


- Utcán mire jó a box? Max a tizenéves cigánybűnözők ellen. Amúgy lerúgnak mint a sicc.

- Utcán mire jó a bírkózás? Ugyan azok az alapfogások és szorítások, mint az általad fél órája lefikázott harcművészetekben. Meg majd leviszed a földre és lábkulcsolással lerögzíted nem? Az nem számít, hogy közben a másik szétrugdalja a fejedet. Vagy megkéred, hogy álljon négykézlábra, hogy a "seggbekúró" pózba lefoghatsd nem? pff...


A kempo jó, a thaibox is jó, csak egy pár éve - fogalmam sincs miért - annyira hypeolják, hgy úúúúúúú de jó íííííí de kemény, mert K1 meg kisf@szom....

2010. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Jól van, ha annyira okosnak hiszed magad, menj fight.hu fórumra és ott kezdj el témázni erről.Elmondom neked egy jó boxoló úgy leverné az általad olyan nagyra tartott harcművészetek képviselőit hogy csak úgy reccsen.Linkeljek be neked videókat arról amikor kemposok, kyusok, thai-boxosok küzdenek meg kungfusokkal, jitsusokkal meg egyéb hasonló hatékony önvédelmi rendszernek nevezett fa*ságokkal?Találd ki vajon kik győznek.

Amúgy meg én néztem a ketrecharcokat elég sokat magyart is meg külföldit is és a birkózók elég jó eredményt értek el.Márpedig a ketrecharc hasonlít legjobban az utcai harchoz.Erről ennyit.

2010. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Te max olyan videót tudnál nekem mutatni ahol XY harcművészetet tanuló hülyegyereket megvernek.


Az igazi harcművészetek ott kezdődik, amikor a mesterek nem harcolnak... Főleg nem pénzért vagy szórakozásból.


De ezt te ahogy elnézlek sosem fogod addig megérteni, amíg egy valódi harcművész mesterrel nem edzel.


Én olyan emberfeletti teljesítményeket láttam már 50-60, néha öregebb mesterektől, amit el sem tudom képzelni, hogy miként csinálták, nemhogy ennyi idősen, mikor ha az utcán látnám azt hinném, hogy egy hibbant vén trotty. Ezekre egy küzdősportos sem lesz soha képes.

2010. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Tessék itt az XY harcművészetet tanuló hülyegyereked, mittudomén hány danos mester, úgy elverik mint a sza*rt:

http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I

Ennyit ér.Szeretnéd még hogy linkeljek hasonló videókat?

Honnan tudod egyébként hogy egy küzdősportos mire képes?

Ha annyira nagyra vagy, menj és állj be thaiboxosokhoz edzésre vagy kemposokhoz.Majd meglátom utána mekkora lesz a szád.

Képzeld el az én mesterem napi 8 óra kemény kőművesmunka mellett edzett végig velünk és mi még jobban elfáradtunk mint ő.Szerinted ez nem számít, igaz?

2010. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

És te még mindig nem érted, mert elvakít a thaibox thaibox THAIBOX fan club pólód.


A thaibox is jó, a sima box is jó, a kung fu is jó, a jujitsu, az aikido és még másik 30 dolog mind mind jó.


Csak amíg egy küzdősporttal pár év alatt eljutsz egy szintre és onnan már alig van hova továbblépni, maximum fizikálisan, addig egy harcművészetben az első pár évben alig fejlődsz, viszont sok év gyakorlás után már folyamatos a fejlődés közel örökké.

70 éves thaiboxost még sose láttam verekedni, de 70 éves japó (kb 155 centis...), akit kis jóindulattal tolószékben hoztak az edzőtáborba csukott össze úgy 2 mp alatt, hogy azt sem tudtam mi van, pedig se kicsi se gyenge gyerek nem vagyok. Csak hülye, mert "bepróbálkoztam", mert akkor még olyan voltam, mint te :) Majd besz@rtam úgy fájt és biztos voltam abban a pillanatban abba, hogy ugyan ennyi "erőfeszítéssel" meg is ölhetett volna könnyedén.


EZ az, amit egy thaiboxosnak sose fognak megtanítani. Mert az BUNYÓ, erő erő ellen.


A videóhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy IGAZI harcművész mester ilyen hülyeséget fel sem vállal, nemhogy még videóztassa magát. Ez valami fake / gagyi / idióta.


Az edződnek minden elismerésem a jó kondíciójához, de nem értem hogyan jön ide. Ha 8 órát lenyom egy nap évek óta akkor nem csoda, hogy jó a kondija pl. egy irodai munkáshoz képest. Hozzá van szokva.

2010. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
A többiek által felsoroltak mellé javaslom nézd meg a Kudo Daido Juku-t is.
2010. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Hát ha lehet most még nagyobb káoszt van a fejemben mint volt:D
2010. nov. 22. 21:51
 20/42 anonim válasza:
Thai box
2010. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!