Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdő sport illene hozzám?

Milyen küzdő sport illene hozzám?

Figyelt kérdés
Lassan 18 vagyok kajakozom nagy eléggé kötött izom tömeggel rendelkezem. Kajak mellett elszeretnék kezdeni valami küzdő sportot heti néhány órában. Ezekkel az adotságokkal milyen küzdő sportot lehetne kezdeni? Aki mond valamit legyenszives párszoban jellemezni azt a sportot.
2010. nov. 20. 19:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Amit érdemes elkezdened az a Kempo, box, thaibox, birkózás.

A többit felejtsd el.

2010. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Köszi ! Amit elfejtetem bele írni a kérdésbe hogy olyat szeretnék aminek tényleges hasznát veszem önvédelemben:P
2010. nov. 20. 19:34
 3/42 anonim ***** válasza:
Matek.
2010. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam ezeket.A többi csak színjátszókör.Hókusz-pókusz, csak sima testmozgás.
2010. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.Személy szerint az ökölvívást javasolnám.Kezd heti 3 alkalommal.

Jellemzés-nagyszerű mozgáskoordinációt szerzel,megtanulsz férfiként verekedni és azt is megtanulod,hogy nem csak adsz,de kapsz is egy bunyóban rendesen.

2010. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
thaibox, csak az, a box abbol nem javasolt h ha kapsz egy combost nem alssz labra
2010. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Még az lenne a kérdésem hogy thaibox nál nem gáz hogy jelenleg csípő magasságba alig bírom emelni a lábam??
2010. nov. 21. 12:05
 8/42 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, a lényeg a lábnál úgyis az lesz majd ha thaiboxolni mész hogy rohadt nagyot tudj rúgni combra.De úgyis lesz nyújtás, valamennyire meg tudod majd nyújtani a szalagokat.csak otthon is kell gyakorolnod.
2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Ja,jó a thai box,mondjuk én nem bírtam megszokni,hogy mezítláb kell lenni 2 év alatt sem,de ez egyéni szoc problem.Cipőben stabilabb az alapállás nekem.Ha már rúgás is legyen benne,akkor inkább a savate a Francia box.
2010. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
dzsúdózás az nem tudom hogy mi de biztos jólehet
2010. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!