Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek melyik az eredmény...

Szerintetek melyik az eredményesebb bunyóba gyúrás vagy küzdősport?

Figyelt kérdés
szerintem a gyúrás egy nagy kalap ... nem jó semmire csak tönkre mész tőle röhögő görcsöt kapok a ki gyúrt emberektől mert olyan buták hogy azt hiszik attól hogy nagyok minden csajnak tetszenek és keménynek érzik magukat tiszta gáz
2010. szept. 21. 16:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Küzdősport és küzdősport között is van különbség. Lehetőleg olyat keress ahol lehet egymás ellen menni, mert vannak olyan küzdő sportnak csúfolt valamik ahol csak a levegőbe csapkodnak. Láttam már olyan karate edzést püfölik a levegőt aztán versenyen arra kapják az aranyérmet, de ha utcán lekevernék neki egy tockost, heverne....
2010. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

az utolsónak írom hogy nem véletlen az az edzésmódszer.

a kérdezőnek meg: minden küzdősportos erősít valamit, vagy edzés végén vagy külön. ez elengedhetetlen. egy sima gyúróst akármilyen küzdösportos le tud győzni mert van technikája és ráadásul gyors, mert az minden küzdősportban elengedhetetlen

2010. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A madár mondta idézem "Egy 10 kilóval nagyobb embernek olyan az ütésem, mint a szúnyogcsípés". Szóval lehet karatézni 60 kilós embernek, de a 100 kilós megfogja, falhozveri és ennyi volt a "verekedés".
2010. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
jaj de szerintem madár boxolóra gondolt nem átlag emberrre szerintem
2010. okt. 1. 18:38
 15/23 A kérdező kommentje:
nehezebb súlyó aki szintén olyan szinten van jó hogy szét kapja de átlag hájzsír ember aki a monitor előt puffad soha az életbe vágjátok???
2010. okt. 1. 18:40
 16/23 anonim válasza:
Szerintem ha egy kiképzett harcművész meg egy kigyúrt csávó verekedne akkor az kicsit érdekes lenne... mind a ketten kapnának pofonokat az tuti. A kigyúrt állat sokkal több ütést meg rúgást kapna, de lehet, hogy neki nem fájna annyira mint a kiképzettnek ha beleüt egyet izomból a nagy darab csávó stb. :)
2010. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Madár azért mondta azt amit, mert boxol, nem tudja a főbb gyenge pontokat -én Kung-Fu-zom és ott megtanítják hogy mik a leggyengébbek, amikre nem lehet gyúrni sem- A boxolók püfölik egymást amíg össze nem esik az egyik. Annyit biztosra tudok, hogy egy jó Wing Tsunos elintézne egy kigyúrt állatot is.
2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
20.42:Én is wing Tsunoztam 1,5 évig.....Hova jársz?
2010. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tatabányára, Modern Üzleti Tudományok Főiskolájának Kollégiumában van az edzés.
2010. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!