Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik mozgástípussal lehet...

Melyik mozgástípussal lehet leggyorsabban fogyni az őszi téli (lakásba zárt) időszakban?

Figyelt kérdés

Milyen edzéssel lehet leggyorsabban fogyni

az őszi téli (lakásba zárt) időszakban?


Elkezdtem futni a nyáron, de a héten azt vettem észre hogy az időjárás egyre kevésbé engedi hogy nyugodtan kimenjek edzeni, az lenne a kérdés, a lakásban végezhető edzésmódok közül melyikkel olvadnak le leggyorsabban a kilók?


2018. szept. 27. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
:D ne az időjárásra fogd, h lekvár vagy - öltözz fel rétegesen és menj futni ugyanúgy. (Ha mégis maradnál, végezz súlyzós edzést, vagy saját testsúlyosat, vagy vegyél szobabringát, vagy-vagy-vagy...)
2018. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

szerintem tudod kivel személyeskedj, nem kell mondjam!


A súlyzós edzésen én is gondolkodtam,

de sok helyen azt olvastam nem túl hatékony fogyáshoz.

2018. szept. 27. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Rosszul olvastad: a súlyzós edzéssel (meg a megfelelő kajálással) lesz szép alakod, formás és izmos, nem valami plöttyedt skinnyfat. Tudom h fáj az igazság, de futkorászhatsz akármennyit, ha szarul eszel.

Ha annyira szereted a futást, akkor ne kifogást keress, hanem csináld.

2018. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Finnországban élek, fázós vagyok, mégis tudok egész évben futni. Mi a gond vele? A futást nehéz pótolni otthoni ugra-bugrával..
2018. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4

az szuper hogy fázós létedre a nyár végével is tudod folytatni, de az hogy neked ez belefér nem jelenti automatikusan hogy másnak is, nekem már az is sok lenne hogy nap mint nap egy olyan hűvös környezetben éljek, nemhogy még kimenjek. :)


------

összképileg szeretném kérni hogy a tollkordást tessék befejezni, nem arról van szó hogy eddig nem edzettem, vagy hogy edzés nélkül akarok fogyni mint a sok okos

hanem arról hogy olyan edzést keresek amivel nem kell kimásznom a sötétbe/sárba/hóba/esőbe késő este vagy korán reggel munka előtt vagy után hanem folytathatom a mozgást!


Az hogy van akinek ezek nem akadály, az jó, nekem az, majd tavasszal újra kimászok ha jönnek a jó idők, most egyelőre csak rosszabb lesz!

------

2018. szept. 27. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
hogy ez a nem mindegy mit eszel mekkora boduletes baromsag mar ne haragudjatok, hizasra hajlamos pajzsmirogy problemas csaladban nottem fel es en is hajlamos vagyok ra, diakkoromban heti 3x edzesre jartam es a bordam is kilatszott utana meg olyan stakmat tanultam ami miatt ultem egesz nap, 30kg+ felesleg mintegy 10 ev alatt, most meg ujra heti 3 alkalmas edzes mellett fogytam eleg sokat. a vicces hogy ugyan azt a mennyisegu szemetet eszem gyerekk korom ota, megis meg tudtam hizni meg le is tudtam fogyni mellette, a kulcs a kaloriadeficit, semmi mas az persze mas kerdes hogy ezt nivel lehet elerni szerintem szemelyfuggo, a sulyzozas meg saj
2018. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
sajnos nem feltetlenul gerinckimelo, de a felules sem szoval kb mindegy
2018. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Konditerem

De ha otthon akarsz szorakozni akkor ez a fekvötamaszbol felugràlòs szar (nemtudomhogyhivjak)

2018. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért reagálsz ennyire undokul. Megkérdeztem mi a bajod vele. Nyáron, télen, esőben is lehet futni, csak öltözkődés kérdése. A futás szabadban az egyik legjobb és legegyszerűbb mozgás. Javítja az immunrendszert, rengeteg kalóriát égetsz vele és jóval hatásosabb, mert ha már kint vagy, lefutod a távot, de otthon gyakran az ember csak látszatként ugrál, de hatása nincs. De persze te döntésed, én csak arra utalok, hogy ha nyáron sikerült futni, akkor az szinte bármikor megoldható.
2018. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ameddig nincs mínusz, addig fussál kint. Ha mínuszok vannak, akkor a következőket ajánlom:

-ugrókötél

-négyütemű fekvő

-rohadt sok fekvő

-még több fekvő

-közbe rengeteg guggolás

-kettlebell swing

2018. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!