Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésnél mennyi pihenőn...

Fegyencedzésnél mennyi pihenőnap kell?

Figyelt kérdés

Most fogom kezdeni az edzést.

Mind a 6 gyakorlatot 1 nap csináljam? Vagy osszam kétfelé és pl karra más napon edzek mint lábra? (fekvő, húzódzkodás, lábemelés, guggolás, híd, kézenállás)

És hány nap pihenőt tartsak? 1 nap edzés 1 nap pihenő? Vagy 1 nap kar, 1 nap hasizom+láb? És akkor pihenőnapot nem tartok?


2018. jún. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nap mehet.Igaz nem írja a könyv,de en tolodzkodast tennek bele.Jo kis gyakorlat!Tricepszre,eloredolve meg mellre hatásos,illetve a vallat is jol edzi.Foleg ha gyűrűn csinálod,5 ezerért mar tudsz venni (ebay,amazon) es azon huzodzkodni is tudsz.
2018. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az első évben heti 2 (szoktatós időszak), majd három nap teljes testes edzést csináltam, aztán átálltam A-B-A B-A-B rendszerre.

Nekem elég szokott lenni a két nap pihenő két edzés között, főleg az osztott módszernél. Hétvégén nem edzek, így ott három nap a pihenő. Időnként beiktatok egy olyan hetet is, amikor egyáltalán nem edzek.

2018. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!