Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pihenőnapokon nagyon éhes...

Pihenőnapokon nagyon éhes vagyok, ez másnál is így van?

Figyelt kérdés

Általában 3 napot edzek folyamatosan, majd utána tartok 1 pihenőnapot. Érdekes, hogy edzős napokon nem vagyok éhes, úgy kell odafigyelnem, hogy mikor egyek.

Pihenőnapokon viszont éhesebb vagyok.

Az elmúlt két napban eléggé kihajtottam magam (ami amúgy nagyon jól esett), ráadásul koffeintablettákkal és aminosavakkal toltam az edzést, ezért még nagyobb intenzitású volt.

Ma pihenőnapot tartok, és 3-4 óránként ennem kellett, mert ma nagyon éhes voltam (persze az étrendet tartom, nem össze-vissza zabálok).

Igazából nincs ezzel gond. Szálkásítok, és azzal együtt, hogy ezeken a napokon több kaját fogyasztok, szépen fogyok. Csak érdekel, hogy ez normális-e, más is tapasztalt-e ilyet?

22/L



2015. aug. 2. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok vele. Pihenonapon mindent meg akarok enni, akar meg azt az embert is, aki kozem es a huto koze all.

De szerencsere van onfegyelmem!

Am 3-4 orankent enni teljesen normalis, sot!

2015. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerős :D Köszi a választ :)
2015. aug. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!