Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mellett, hogyan...

Kondizás mellett, hogyan étkezzek?

Figyelt kérdés
Nem pont arra gondolok, hogy fehérje, meg szénhidrát. Hanem, hogy milyen főtt kajákat lehet enni. Szóval levesek, meg főételek. Ja és a rizsán és a tésztán kívül. Nem élhetek egész nyáron csak rizsán. Kajákat felsorolhatnátok. A bodybilder.hu-n néztem, de ott nincs sok. Szóval úgy értem, hogy töklevest, paszulylevest, szárazbablevest, sülthúst lehet e enni ? A sűlthúst azért gondoltam, hogy nem, mert csak zsíros. Ja és, hogy milyen mértékkel lehet enni zsíros kajákat ? Nem a hamburgere gondolok, hanem a zsírban sült, főtt ételekre.
2010. máj. 30. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondoltam még, hogy krumplistészta, túróstészta, szóval ilyen klasszikus kajákra.
2010. máj. 30. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:

rizs / krumpli (Nem tészta)


+


hús (csirkemell, pulykamell, hal(lazac,tonhal,stb), marhahús)


Ezt kismillió féleképpen meg lehet csinálni. Már a csirkemellet élből kb 100 féleképpen meg lehet, gyakorlatilag 1 évig ehetsz csirkemellet úgy hogy nem eszed kétszer pont ugyanúgy.


Mellesleg leves az meg minek? Ásványvízből kell fedezni a napi folyadékszükségleted nem levesből. Persze a leves nem tilos, csak én értelmét nem látom, mert túl sok energiát beleölsz és ahhoz képest 0-hoz konvergál a haszna..


egyébként bodybuilder.hu-n az alapismereteket is megtalálhatnád ;)

2010. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

tojás, minél kevesebb zsiradékban kisütve, főzve.

Ha vékony vagy, és tömeget szeretnél, akkor azért szabadabb a vásár.

inkább a cukros dolgokat kerüld, ha lehet.

2010. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!