Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Noi edzesterv edzoterembe?

Noi edzesterv edzoterembe?

Figyelt kérdés
Tudnatok nekem irni egy kezdo edzestervet edzoterembe foleg zsiregeteshez? Van meg rajtam par kg plusz 20kg fogyas utan amitol szeretnek megszabadulni es most mar a sulyzos edzeseket is szeretnem beiktatni

2017. jún. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x teljes test edzés: guggolás, fekvenyomás, evezés, vállból nyomás, beforgatós bicepsz, tricepsz lenyomás csigán, vádli + has. Előtte 5 perc bemelegítés, utána 15-20 perc intervall kardió és nyújtás.
2017. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs külön női. Csináld a teljes testest amit írtak előttem.
2017. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg annyit irnatok ehhez hogy mibol mennyit es hany korbe? Nagyon nem vagyok kepbe az ilyen dolgokkal
2017. jún. 21. 10:27
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Minden gyakorlatból 3 munkasorozat. Sorozatonkent 8-10 ismétlés, akkora sulyokkal amivel az adott gyakorlatból megy ez a 8-10 ismétlés. Tehát kezdesz 3 sorozat guggolassal, köztük 1-2 perc pihenő. Ha megcsináltad a 3 sorozat guggolast, utána mész pl fekvenyomni . Tehát nem köredzést vegzel.
2017. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!