Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?

Kecskeszárny kérdése:

Milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni, rendszeresen edzeni. Edzőterembe sajnos nem tudok el menni, szóval itthoni edzésre gondoltam. Sokszor edzettem már, csak nem mindenre. Szóval nekem egy edzésterv kéne. Mert MINDENRE szeretnék edzeni. És ha pl. csinálok felülést az lábra nem megy. De ez csak egy példa volt! Tehát az lenne a kérdésem, hogy tudnátok e írni nekem ilyeneket. Keresgettem neten is, de nem találtam olyat ami nekem jó lenne. Persze tudom hogy terembe jó lenne.. Amúgy most 158cm vagyok és 44kg, 15éves lány, tehát nem vagyok kövér. Csak még ennél is jobb alakot szeretnék. Nem azért mert jön a nyár, mindig is szerettem volna. Köszönöm ha segítetek!

2017. máj. 10. 10:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!