Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit sportoljak. Unom már, hogy nincs olyan sport amit élveznék. 5 évig ugrálköteleztem azt szerettem is, de a térdem már nem bírta, mint kiderült lazák a szalagjaim. Egyszer egy évig táncoltam az nem jött be. Oviba és ebben az évben is úsztam, de nekem az unalmas. Most nem tudom mit csinálhatnék ami nem túl megeröltető a térdnek, de mégis élvezném és akár tudnék versenyezni is.

Amiket szeretek:

-Vívás (de ezt már nem nagyon tudnám elkezdeni és a térdnek se a legalkalmasabb)

-Lovaglás (túl drága nekünk)

-Foci (ezt inkább csak az osztálytársakkal)

-Lövészet (nem vagyok benne biztos + nem igazán mozgat meg)

Ami nem tetszik:

-Labdasportok (nem tudom elkapni a labdát:D)

-Tánc

-Küzdősportok

-"Konditermi" sportok

-Sakk, stb.

13 éves lány vagyok most megyek hetedikbe, 150 cm magas 47-48 kg tehát kéne a mozgás. Labdaérzékem nincs, azonban hajlékony vagyok. Ha lehetne a 17. kerület környékén ajánlatok!

Előre is köszönöm!



2016. aug. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Légkarika, rúdtánc(ma már komoly sportnak számít versenyekkel nem az a stríptízes vonaglás amire sokan asszociálnak).

Görkori, jégkori, biciklizés. Esetleg kutyás sportok? Floorball. Szinkronúszás. Pingpong, tollas (esetleg tenisz bár az se a leg térdbarátabb) Küzdősportok.

2016. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek közül a sziinkronúszás tetszett már régebben is, de oda kötelező előtte a két év balett és úgy is max 10 éves lehetsz...

De a többire rá fogok keresni!:)

2016. aug. 17. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

youtube on

athlean x

terapeuta, mindenre van videója, lúdtalp, lábedzéssel helyrehozható a térd is.

2016. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha érdekel a lovaglás akkor szerinten azt is megpróbálhatnád. Nem tudom milyen az anyagi helyzetetek de vannak olyan helyek ahol 3000 ft körül van 1 óra lovaglás, szerintem ez nem annyira vészes főleg ha nem hetente többször jársz hanem csak hetente kéthetente, mondjuk versenyezni nem valószínű hogy tudnál de hobbinak jó lehet.
2016. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!