Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 13L

Mit sportoljak? 13L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valamit versenyszerűen sportolni. Baratnom uszik es bekerult a jovo bajnokaiba. En is szeretnek valami ilyet. Igazabol mindenre nyutitt vagyok es nagyabol nagyon sok mindent kiprobaltam mar az uszastol kezdvw a szertornaig. Es ezzekel sincs semmi bajom. De ha lehet ne tancit mondjatok se erobikot mert az nem jon be. se a kuzdosportok. Szoval igen valami olyat irjatok amire ha ugy van az eletem felet ra kell aldozni sok versenyre jarni meg ilyenek. Elore is koszi

2016. júl. 16. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan sport, amit TV-ben megláttál és nagyon tetszik? Ami régóta vonz? Nem könnyű így ismeretlenül ajánlani.


Én versenyszerűen atletizálok és lovagolok, mindkettőt nagyon szeretem. A lovaglás egy rettentő idő- és pénzigényes, technikai sport, sok türelemre van szükség hozzá. Az atlétika ilyen szempontból több ember számára elérhető, télen/nyáron űzhető sport. Ha van kérdésed róluk, szívesen válaszolok :)

2016. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fuh hát ezekből mindegyiket probáltam. Az atlétika az nagyooon bejött (azon belul futas) de az edzo kikeszitett. A lovaglas hat azt inkabb hanyagolom. Hat az uszas ami talan vonz vagy az ugras a vizbe kozbe szalto meg ilyenek vagy a felemás rúd az nagyon bejött.
2016. júl. 17. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
motocross 16/L
2016. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!