Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy összeszed...

Mit sportoljak, hogy összeszedjek egy kis izmot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, vékony, de egyáltalán nem sportos. Mindenki azt mondja, hogy tök jó alakom van, főleg ha még sportolnék... Engem is eléggé zavar a dolog, szeretnék némi izmot magamra szedni, semmi erőm nincsen, az állóképességem egyenlő a nullával. Most nyáron lenne egy kis időm sportolni, mit ajánlanátok? És milyen rendszerességgel, heti hány alkalommal? Ami ki van zárva, az az úszás, azt nagyon utálom, minden szempontból, meg a vizes sportok... Meg a futást is utálom, és labdaérzékem sincs, szóval a ladbajátékok is kiestek... Elég lusta és fáradékony vagyok, szóval valami olyan kéne, amit élvezek és nem arra gondolok közben, hogy edzek, dolgozom, és hamar elmegy az idő, amikor csinálom.

2016. jún. 26. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Állóképesség növelésére futás a legjobb, de ha lány vagy és nem annyira szereted a futást, akkor valami táncos dolog, pl aerobik, zumba stb.
2016. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lovaglással növelheted a comb és fenék izmodat (tapasztalatból írom)
2016. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!