Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám gyorsan, de mégis...

Hogy tudnám gyorsan, de mégis hatékonyan izmossá gyúrni a karjaimat, combomat és a hasamat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyire gyorsan gondoltad?
2010. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kb. 3-4 hét (nyárra)
2010. ápr. 16. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el, ehhez évek kellenek
2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
láttam olyat hogy 4 hét alatt kigyúrta magát egy dagadt szóval azért megpróbálom
2010. ápr. 16. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

El is hiszed, hogy mert szed 2 féle tablettát kigyúrta magát? Mindent ellep az a szennyhulladék. Először angolul láttam, aztán lefordították magyarra és ellepték vele az internetet. Csodaszer = NÉPBUTÍTÁS és a sok paraszt be is veszi.


3-4 hét alatt ha csak izomtömegnövelőkön meg szteroidokon élsz akkor se tudod "gyorsan és hatékonyan" izmossá gyúrni magad gyökér.

2010. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan lehet, csak hatékonyan nem. Ha 3-4 hét alatt akarsz jó lenni, akkor miután kész vagy, még 3-4 hét és megint ott leszel ahol elkezdted, ugyanis visszalöttyensz :)
2010. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor nyárig nem fog sikerülni?:(
2010. ápr. 16. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. ÉS amúgy meg ez egy nagyon összetett dolog. Ha ilyen sz@r izom nővelő tabik hatnának vmit mindenki izmos lenne. Nekem a 30as karból 40est pl. bő 2év alatt sikerült elérni. Max jövő nyárra lesz ebből már csak valami...
2010. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
17%

Kedves gyúrógyerek!

Én tanácsolnám neked h keress meg egy kopasz edzőt/tesitanárt aki már elmult 55 éves és tiszta hülye, és ő majd válaszol a te kérdésedre.

De amugy sztem ezt tanácsolná:

Napi 200felülés

150karhajlítás

300guggolás

Elöre is szívesen a válaszomat

Köszönettel: Egeiné Görög Bernadett

2010. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Ha rendszeresen végzel gyakorlatokat, 2 hónap után látszódni fog az eredmény! Nem lesznek sokkal nagyobb izmaid, hanem csak formásabbak, szálkásabbak! (Ha nincs rajtad felesleg) És szerintem ez a lényeg. A szépen karbantartott, feszes, szálkás test mindig vonzó, nem kell, hogy gyúrt izmos legyen... Én speciel rondának találok minden gyúrt testet.


És nem gyúrással, hanem normális súlyzós edzéssel.

2010. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!