Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzesformaval no...

Milyen edzesformaval no legkevesbe az izomtomeg?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, 3honapja fogyozok es a zsirfelesleg szepen le is ment, de nagyon konnyen izmosodok es nem tetszik h tul nagy tole a combom. Milyen olyan edzesformak vannak, amik mellett nem hizom vissza a zsirt, de nem izmosodok ennyire?

2016. máj. 16. 12:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Bocsi, akkor tobb, mint 10×, igy jo??? Mindegy kosz a valaszt am kondizni nem kondiztam meg sportolokent se, es mindig volt egy edzom, aki megmondta, mit hogyan kell csinalnom, es nem sokat magyaraza miert, de megcsinaltam, mivel ezert O az edzo. Es mivel mindig az volt a cel, hogy minel izmosabb legyek, sose magyarazta el, hogyan NE legyek csupa izom.
2016. máj. 16. 14:22
 22/32 Cortez70 ***** válasza:
Csupa izom... értem. :)
2016. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy óra erősítés, az elég tág fogalom...

nekem az erősítés súlyzós edzést jelent, van, akinek a step aerobic, vagy a pilates is az...


Hogy választ is kapj: a hosszútávfutás, a gyors tempójú bringa, abban az esetben, ha nem gondoskodsz megfelelő tápanyagbevitelről, leépíti az izmokat.


Ugyanígy ha nem edzel lábra, akkor sem marad meg az izom. Nemhogy még épülne...


Ezért furcsa nekem, hogy túl izmos állapotról beszélsz, mert nincs olyan körülmény, amitől túl izmos lehetnél. És csak emiatt értetlenkedünk itt páran...


Hacsak neked nem az számít túl izmosnak, ha a létfenntartáshoz szükségesnél kicsivel több izom van rajta (ezért kértünk képet, mert általában a végére ez szokott kiderülni).

2016. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Cortez70 ***** válasza:
Ja, vagy az szokott kiderülni, hogy a zsíros combot látják izmosnak.
2016. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
De ő azt írta a zsír szépen lement, ezért gondoltam erre a verzióra.
2016. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz ki a lábad, mint a Cortez által linkelt videóban lévő lányé, akkor nem tudom, hogy mi bajod lehet magaddal.
2016. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Cortez70 ***** válasza:
Nem èn linkeltem. Amúgy az is zsíros comb volt.
2016. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Akkor nem te vagy a Kristóf? :D


Jó, tényleg eggyel arrébb néztem, bocs :)



Nem vészes az, azért nem kell csontváznak sem lenni.

2016. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Cortez70 ***** válasza:

Persze, nincs azzal sem gond, csak azon is van zsír, nem csak izom. Oláh Vivi képeit ha megnézed vagy akár Michelle Lewin képeit, akkor látod, hogy milyen egy izmos láb. Pl:

[link]

2016. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
én szoktam brutál cardio-féleséget csinálni, ami mellett sikerült tartani a súlyomat, még sok evés mellett is :D én mondjuk konditerembe csinálom ezt, súlytárcsákkal, kézisúlyokkal, de elég intezív ahhoz, hogy inkább fogyok tőle, mint izmosodok. 25N
2016. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!