Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzesformaval no...

Milyen edzesformaval no legkevesbe az izomtomeg?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, 3honapja fogyozok es a zsirfelesleg szepen le is ment, de nagyon konnyen izmosodok es nem tetszik h tul nagy tole a combom. Milyen olyan edzesformak vannak, amik mellett nem hizom vissza a zsirt, de nem izmosodok ennyire?

2016. máj. 16. 12:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Elotte versenyszeuen futottam meg gerelyeztem 4evig es annyi ido alatt eleg sok izom feljott, aztan abba kellett hagynom serules miatt, es nem sportolhattam egy ideig, uh elkezdtem hizni, de mellette meg nem epult le teljesen az izom. Az elmult 3honapban viszont lement a haj es az izom meg tovabb epult. Mar elotte is utaltam h tul izmos vagyok, de akkor szukseg volt ra a versenyzes miatt.
2016. máj. 16. 13:37
 12/32 Cortez70 ***** válasza:
Mármint mennyi izom ment rád Vera? Meg ugye ha csökken a zsír akkor kicsit jobban látszik az izom. De ez nem azt jelenti, hogy 6kg izom rádugrott.
2016. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Cortez70 ***** válasza:
Kérdező, tegyél képet, mert nem hinném, hogy izomból lenne sok rajtad.
2016. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

#12: Látod, lehet, hogy csak jobban látszik... ezért írtam, hogy lehet, rosszul ítélem meg.

Azért nem 6 kg-ra gondoltam, hanem olyan 3 körül.


De az sem kizárt, hogy csak "feléledtek", feltöltődtek, ezért tűnik úgy...


És mivel nem tömegnövelő étrenden vagyok, így a súlyváltozás (nem változás) sem ad semmi támpontot.


Tehát igazából csak a centi, meg a tükör az, amin érdemben nyomon tudom követni a változást.

2016. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

#11: és most mit sportolsz?


Egyébként egy kép tényleg nem ártana... el nem tudom képzelni, milyen lehet egy nő, aki naturálban 3 hónap alatt túl izmos lesz. :D

2016. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Cortez70 ***** válasza:
Még Toldi Zsuzsi sem túl izmos, pedig ott megy okosság.
2016. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Azert jo, hogy tobb, mint tizen okoskodtak ide, de valaszt a kerdesemre meg mindig nem kaptam. Kepet nem kuldok. Am heti 3×1ora futas, futonapokon fel, amugy meg 1ora erosites.
2016. máj. 16. 14:10
 18/32 anonim ***** válasza:
Kb ennyire lehet akkor izmos a lábad? https://www.youtube.com/watch?v=bg4OFUi_oas
2016. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Picit izmosabb, de kb igen.
2016. máj. 16. 14:15
 20/32 Cortez70 ***** válasza:
Buta vagy kérdező. Nem tízen okoskodunk csak páran írtunk többször. Ha meg sporoltál ahogy írtad is, akkor tudnod kellene a választ. Kis súlyos edzéstől vagy kardio jellegűtől nem fogsz tovább izmosodni. Vagy ha nem edzel rá. Bonyolult mi? :)
2016. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!