Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy érjem el az áhított...

Hogy érjem el az áhított kockás hasat?

Figyelt kérdés

1-2kg zsír van rajtam...ez főleg hasi és derék tájékon

Sztem elég hamar le lehetne dobni,csak nem tudom hogyan :S

Valahol 25% körül vagyok kb

[link]


Tudom h aerob edzés meg diéta.


Diéta alakul...elhagytam az édességeket/üdítőket

sovány húsokat,salátákat eszem,

kevés szénhidrát és zsír


Edzés gyanánt elkezdtem futni..de a térdem betropált...valszeg rosszul futottam...vagy rossz a cipő

így nem tudom mit tudnék csinálni?

neten találtam pár intervallum edzést...de nem birok úgy ugrálni a térdem miatt :/

Tudtok adni vmi otthoni tippet h mit tudnék csinálni?


Hasazni szoktam, de azt hallottam h nem szabad túlzásba vinni mert attól csak a has lesz negyobb,nem a zsír ég el róla.

21F 78kg


Előre is köszönöm



2016. febr. 3. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A lényeget te magad leírtad.

Mozgásnak amit javasolni tudok, az egyrészt súlyzós edzés. Igaz, hogy a zsír leégetésével látszódnak az izmok, de az sem mindegy, mi van alatta. ;)

Ha a futást nem bírod, akkor gyaloglás és bringa!

2016. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Ha a futást nem bírod, akkor gyaloglás és bringa!" Meg az úszás. Bár nem egészen értem, hogy a túróba lehet rosszul futni? Szerintem arról van szó, hogy a diéta hatására elkezdtél tisztulni, és ez bizony ki szokta robbantani a lerakódott (dehidratáció miatt elraktározódott) méreganyagokat. Ilyenkor hajlamosak fájna az ízületek. Kíméletes szoktatással munkába lehet állítani őket.
2016. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!