Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta nélküli sporttal fogyni?

Hosszúhajú kérdése:

Diéta nélküli sporttal fogyni?

Figyelt kérdés

Eddig diétával fogytam. De éhes vagyok. Most rendesen normálisan akarok táplálkozni. Nem, mint egy állat, hanem átlagosan, krumplit is, szendvicset is...- És e mellé jött be a konditerem heti 4-szer.

Fogytatok így? Mennyit, mennyi idő alatt?



2015. szept. 30. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

"Eddig diétával fogytam. De éhes vagyok."


akkor nem diétával fogytál, hanem éheztetted magadat... egy rendesen jól összerakott étrenddel nem éhezel...


"Most rendesen normálisan akarok táplálkozni. Nem, mint egy állat, hanem átlagosan, krumplit is, szendvicset is..."


Mégis ki mondta, hogy egy rendes diétában nem lehet krumplit enni, vagy szendvicset... már megint valaki, aki nem tudja felfogni, hogy a makro tápanyagok mennyisége és aránya a lényeges, nem pedig az, hogy csak csirkét és rizst eszel e vagy nem...

2015. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt nekem eddig nem mondták, tényleg mindenhol a barna rizs saláta csirke gyümölcs megy.
2015. szept. 30. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
írhatsz róla bővebben, ha van kedved - vannak még hozzá idegeid...
2015. szept. 30. 20:41
 4/5 Szűcs Szabolcs válasza:

Igen lehet

Napi 100fekvo 10x1 5perc piheno 10x1 5perc piheno es igy tovabb

Vagy rendelt meg a fegyencedzest félév után rad nem fognak ismerni

Sot aki beled kot ugy megvereded

De nem fogbak az utana 😂

2015. okt. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát verekedni nem akarok, de kösz a fegyenc tippet. :)
2015. okt. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!