Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből áll egy átlagos vívás...

Miből áll egy átlagos vívás edzés?

Figyelt kérdés
Még sosem vívtam, de nagyon szeretném kipróbálni. Csak az érdekelne, hogy mit csinálunk egy átlagos vívás edzésen.

#harc #vívás #vívás edzés #vívó klub
2015. szept. 11. 23:00
 1/2 anonim válasza:
Én nem olyan régen kezdtem , az első edzés fárasztó . Elsőnek bemelegítés nekem (kocogás, malomkörzés hasonlók mint tesi órán csak sokkal több) Aztán jön a nyújtás ami eléggé fáj , de megéri , aztán mivel én kezdő vagyok csináljuk még az alapállást , az előre hátra lépést , és a kitörést , vannak még reflexgyakorlatok , és hogy hogyan kell szúrni .Kb ilyen :)
2015. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 valaki200214 válasza:
Nálunk így megy: futás, magas térdemelés, sarokemelés, ugrókötelezés, jobb, majd bal lábon végigugrálni a páston, nyújtás, kitörés bemelegítés, lépések különböző tempókban és támadásokkal, beöltözünk szárazba, aztán párban gyakorlunk kicsit, aztán szabad vívás. Én még csak alig három hónapja vívok, de nagyon szeretem és jó a közösség is. Én az UTE-ban vívok. 13/L
2015. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!