Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindennap lehet edzeni?

Mindennap lehet edzeni?

Figyelt kérdés
nem konditerem, hanem otthon(már ha ez befolyásol bármit is), ja és minden izomcsoportra megy ez az edzésterv, nem túl durva, de nem is könnyű, mehet minden nap, vagy a csoportokat napokra kéne osztani?
2010. márc. 9. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ha fejlődni szeretnél napokra kell osztani
2010. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mért ne lehetne ?? legfeljebb kapsz egy kis izom lázat :D azonkívül nem állít meg senki gondolom :P :D kommentbe megírnád milyen edzéseket csinálsz izomcsoportra mert én is szeretek tornázni és érdekelne :$
2010. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

vki írt gyikon egy edzéstervet abból merítettem ill. egészítettem/változtattam meg. ez az: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


pl. én 5 ill 10 kg-s súlyzóval csinálom, ami neki 4kg-mal van az nekem 5, de a bicepszes témát kisebb sorozatokba, de a 10 kilóssal csinálom, aztán hasra youtuberól szedtem egy jó hasazós témát, van hogy még hozzáteszek vmit de az alap az volt

2010. márc. 9. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Az izomzat nem edzés, hanem pihenés közben fejlődik. Én azt javaslom, hogy kicsit vedd feljebb a súlyokat, vagy bármi módon érd el, hogy nehezebb legyen. Ezután két nap egymás után - egy nap szünet - két nap egymás után - két nap szünet.
2010. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké, ez megoldható, vmi egyéb jótanács?:D
2010. márc. 9. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

felesleges szünetet tartani.

Egy átlag (!!) sportoló napi másfél 2 órát végez aktív fizikai munkat (egyszerűbben: vért izzad az edzésen) és érdekes módon mindegyik fejlődik szépen...

A saját testedhez választod. Ha kevés a heti 3-4 akkor bizony heti 7 vagy még több edzés szükséges ahhoz hogy fejlődést produkáljon a tested.

2010. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kell a szünet mert az izmok pihenőnapokon fejlődnek, az edzéseken meg csak roncsolódnak. De hát vannak itt olyan profi professzor emberek akik jobban tudják még a világbajnok testépítőknél is. (hülyékre ne hallgass)
2010. márc. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
magyarul rád ne hallgasson?:)
2010. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
magyarul rád értem. tudod nem kevés idő van mögöttem amit testépítéssel töltöttem :D
2010. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!