Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet mindennap edzeni? Csak...

Lehet mindennap edzeni? Csak hozzá értők irjanak.

Figyelt kérdés

Hétfő,szerda,péntek sulyokkal edzés.És ezen kivül kb fél órát edzek othon is minden nap,hasprés,fekvőtámasz.(Sovány vagyok ezért kezdtem edzeni és arra vagyok kiváncsi,hogy jó a mindennapos edzés vagy rossz.)

175cm,58KG,20,F.


2010. febr. 17. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én:

170cm, 57kg, 15F

Hetente 7x edzem. 3 röpi edzés + 4 futá, ugribugrizás..

2010. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És?
2010. febr. 17. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
két naponta edz, ha izmosodni akarsz, az izmoknak regenerálódniuk (pihenniük) kell!
2010. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Heti 3-4 edzés az ideális!

Minden izomcsoportot 1x elég egy héten megedzeni!

Esetleg lehet valamit 2x is de mondjuk a vállat pl ne!

2010. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyakor ***** válasza:
A súlyzós edzések olyan elosztásban jók. Azt javaslom, hogy tedd a hasazásokat ezeknek a sulyzós edzéseknek a végére és e három nap kivételével a többi legyen igazi pihenőnap. Kaját, pihenést rakd rendbe, +egy jó edzésprogram és HAJRÁ!!
2010. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. febr. 17. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
minden nap edzhetsz de úgy állítsd össze hogy pl hétfőn edzed a bicepszed keddre ne tedd a hátat, mert abba a bicepsz is beledolgozik.szóval meg lehet oldani a minden nap edzést (DE HETI EGY PIHENŐNAP KELL!), ha úgy állítod össze hogy mindig tudjon pihenni az előző nap megdolgozott izom
2010. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!