Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5-szor jarok edzeni,...

Heti 5-szor jarok edzeni, mindennap mast csinalok, pilatest vagy boxot egy oran keresztul es utana vagy elotte szoktam felorat taposogepezni ez eleg a fogyashoz?

Figyelt kérdés

Diatazni sajnos nem tudok,de a kenyerrol es az edessegrol lemondtam.Meg csak most csinalom masodik hete,vajon mennyi ido utan lesz latvanyos??vagy tobbet kene taposogepeznem?

Vagy diata nelkul felejtsem el?

Elore is koszonom a valaszt!(elnezest hogy nincs ekezet,de kulfoldrol irok)


2009. jún. 4. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem érteni... mi az hogy diétázni nem tudok? Ha nem tudsz valamit akkor olvass utána... Az edzésmunkád elvileg elég, de jó kaja nélkül csak izomvesztés lesz belőle.
2009. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura ez így, hogy nem tudsz diétázni...

amúgy aerob mozgást végezz, ha fogyni akarsz, olyat ami nem túl megeröltető, a lényeg, hogy 130 alatt maradjon a pulzusod és rendesen kapj levegőt. : [link] , itt leír mindent, ami alap az edzésformákhoz

2009. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

az hogy nem tudok diatazni az nem azt jelenti hogy nem tudom mirol van szo.

Igazabol szerintem helyesen taplalkozom,legalabbis sok zoldseget eszek es halat meg csirket,szoval ezert gondoltam hogy a dieta nem szukseges.

Bar lehet meg kellene probalnom amit a belinkelt oldalon olvastam hogy 3 orankent kene enni.De merecskezni az etelt nem fogom:D

2009. jún. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!