Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem merem meg csinálni a...

Nem merem meg csinálni a hátra bógnit! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Edzőhőz járok,nagyon szeretem,nagyon kedves,megbízok benne. Most a hátra bógnit tanuljuk. Nekem nem megy,és félek is tőle. Az edző mondta hogy nem baj majd a külön órán megtanítja és menni fog.( olyan hogy csoportba vagyunk és én külön is szoktam menni hozzá) De én nem merem megcsinálni, pedig 100 ℅ ig bízok az edzőben. Azért bízok benne ennyire,mert nagyon sok mindent meg tanított már,külön egyénileg foglalkozott velem amikor pl. nem ment rendesen a kézenállás,vagy a hídban járás. Mondtam neki hogy nem merem,de azt mondta hogy ügyes,hajlékony vagyok menni fog.

De én nem tudom meg csinálni! Félek a külön órától mert tuti hogy meg fogja csináltatni velem!! Mit csináljak???

12\L



2015. júl. 30. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Addig félsz csak tőle, míg sohasem csináltad.

És amikor az elsőn túl vagy, rá fogsz jönni, hogy nem is olyan nehéz, és nem fogod érteni, miért paráztál ennyire tőle.

Amúgy az edző a derekad alá fogja tartani a kezét, és ha nincs elég lendületed az átforduláshoz, akkor egy kicsit segít. Semmi baj nem lehet belőle.

A saját félelmeid akadályoznak a fejlődésben. Ne félj, menni fog!!! Csináld meg. Bízz az edződben! Semmi bajod nem eshet!

Drukkolok!

2015. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2015. júl. 30. 17:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat!
2015. júl. 30. 17:09
 4/6 A kérdező kommentje:
S.O.S Holnap külön óra, válaszokat várok még please
2015. júl. 30. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Te mindig ilyen hisztis vagy?

Mi a túró válaszokat vársz még, első válaszoló mindent elmondott!

Mire vársz? Hogy az egész ország neked drukkoljon? Egy bógni miatt? Majd ha olompikon leszel! De egy nyamvadt bógni miatt ne várj többet!

2015. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő! Nem vagyok hisztis.
2015. aug. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!