Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen testrészemnek kell...

Milyen testrészemnek kell izmosnak lennie hogy hátra szaltót megbírjam csinálni vagy az technikától függ?

Figyelt kérdés
normális válaszolóknak zöld kéz:)
2012. nov. 5. 19:02
 1/9 dirtboy ***** válasza:
technikától függ
2012. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a talpadnak mert azután megy a többi test részed.
2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"a talpadnak" loooooooool!!!
2012. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, csak ez a krva elküldte az enter leütése után az egészet -.-". Nyilván technika is kell hozzá bőven, de elsősorban a gerinc körüli izmokat kellene erősítened. Gyakorold a hidat is, az azért alap egy hátra szaltó előtt.
2012. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem hát comb sem elhanyagolhato de inkább technika
2012. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
opsz... a négyfejű combizom kimaradt, igen. De azt bőven fogod érezni híd közben :D
2012. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A hasizmodnak is erősnek kell lennie, mert az húzza majd fel a lábaidat.

Ha nem tud dinamikusan összehúzódni, akkor nem megy majd olyan könnyen.

Ezenkívül combhajlító izom, továbbá a farizom és egy kicsit a vállöv izmainak és a fűrészizmoknak az erősségén és rugalmasságán is múlik egy kicsit a fent említetteken kívül.

2012. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igazából izom nem sok kell hozzá,nagyon sok múlik a technikán.De ha minden áron izmokat kellene mondanom akkor a teljes lábat mondanám valamint szükséges hozzá egy hajlékony gerinc is,kellemetlen meghúzni a hátadat főleg ilyeneknél:),szerintem nálad sem az izmokkal van baj,nagyon sok embert láttam hátrázni tanulni és egyiknek sem az erővel volt gondja,sokkal fontosabb a technika és a mozgáskoordináció,remélem tudtam segíteni:)
2012. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sokat segített mindenki válasza:D és a zöld kéz nem maradt el:D
2012. nov. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!