Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen "sportot" ajánlanátok...

Milyen "sportot" ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon keményen sportoltam 7 évig, de mindhiába. Már abba hagytam az egészet egy éve. Iszonyatosan lefogytam és legyengültem. Már nem motivál semmi, nem is mozgok semmit. Szerettem futni,de már azt sem csinálom,mert nem látom értelmét és a kiábrándultság miatt sem bírok már.Nagyon rosszúl esik a testvéremnek, hogy ilyen lettem és én sem érzem jól magam a bőrömben. Nem szeretnék újra sportolni vagy mozogni sőt emberek között társaságban sem szeretnék menni.Otthon sem akarok és nem is tudok mozogni. Pedig valami mozgás akkor is kellene,de semmi ötletem sincsen. Nem vagyok már túl vidám és életerős úgyhogy az ugrálós fittnes ötletet hagyhatjuk. 23 éves nő vagyok és nem tudom, hogy hová járhatnék el. Kérlek titeket adjatok pár ötletet. Nem biztos, hogy csinálni fogom,de azért gondolkozni és tervezgetni már haladás. Nemcsak a mozgás hiányáról van szó, hanem még a bezárkózásról + párt is kellene már szereznem magamnak. Köszi az ötleteket előre is.
2015. jún. 28. 07:10
 1/2 anonim válasza:
Hat ha sem otthon sem tarsasagban nem akarsz mozogni, akkir megis mit akarsz?? Menj el edzőterembe: jarnak oda ferfiak, nemcsak az izomagyuak,tehat ismerkedni is tudnal. De ha nem akarsz, rakd be a fulhallgatot, olyan mintha egyedul lennel. Ettol biztos nem fogsz legyengulni, es nem tom, hogy nez ki de ha sportoltal sokaig akkor gondolom csinos vagy, es nem akarod elvesziteni az alakod, akkor kezdetnek motivaljon ez. Vagy fogadj orokbe kutyat es menj le a parkba vele futkarozni. Es lehet, hogy a parkban fogod megtakalni a parodat.
2015. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küzdősport? Szerintem kimozdítana ebből az antiszoc állapotból.
2015. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!