Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi sportot...

Milyen önvédelmi sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen erősítő, önvédelmi sportot csinálni, de sokat fáj a gerincem( lehet gerincsérv vagy csak öregszem) .

Tehát dobálós téma nem jöhet szóba.

Néztem a tai chi küzdősport fajtáját,de nem tanítja senki.

Olyat szeretnék ami tényleg használható az életben.


2015. jan. 8. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

önvédelmi sport az mi?


fáj a derekad: meg kell erősíteni

önvédelem: gázpisztoly, kés

kűzdősport: olyat kezdj el ami tetszik különben belőled is csak 2 hónapig edzésrejárogatós ember lesz

2015. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Önvédelmi sport? Az amivel megtudom magam védeni.

Lehet.hogy nem ez a hivatalos "neve", de erre szeretném használni.

Nem 2 hónapra tervezem.

2015. jan. 8. 15:33
 3/5 anonim válasza:
Hát figyelj, én jelenleg japán harcművészetet tanulok, régebben hanyagtartásom volt de már nincs. Amúgy meik megyében laksz?
2015. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gerinc fájás esetén menny szakemberhez akik megfelelő edzéssel megerősítik a hátadat(vagy a hasadat, attól függ mi a probléma), mindenképp kezd ezzel.


önvédelemre elsősorban valamilyen fegyveres hm jó, estelgeg egy idő után mellé tehetsz valamilyen pusztakezest is kiegészítésképpen, tudom ajánlani az eskrimát

2015. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hajdú bihar.

2015. jan. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!