Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?

MrMrs kérdése:

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A szabadidőmet nincs mivel eltöltenem és fogalmam sincs milyen hobbi illene hozzám. 14 éves lány, 170cm,55 kg aránylag vékony vagyok,hajlékony de fogyni vagy izmosodni szeretnék. Főleg az olyanok érdekelnek,amihez nem kell csapatban,társaságban lenni(foci,kézi).

2015. ápr. 12. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 14 vagyok mindjart 15 es szintén lány 165cm 51kg. Én 8 eve lovagolok. Most mar ugratok. 1,5 órákat szoktam lovagolni persze edzővel es nagyon fárasztó megmozgatja iszonyatosan a kar tmolat, hasizmot, ez az egyetlen sport a kprcsolyan kivul ami a belső combokat erősíti. Ezen kívül természetben lehetsz es egy gyönyörű intelligens állattal dolgozhatsz együtt persz nem 3 hónap minden elsajátítani normálisan legalább 3 év. Azon kivűl draga hobbi én itt pest megyében 3000 ft\ óráért lovagolok. De minig tovább tart legalább 30 perccel es nagyon jo az edző is. Amikor terepre megyunk akkor néha 2,5 órákat is kinn vagyunk. Szoval siman elvesz 3-4 orat is . Mert Ugye tegyik fel odamesz 2 re akkor először megmutatják neked hogy kell pucolni a lovat, te lecsutakolod. Aztán felszerelik neked mivel azt meg nem tudod (Elment 30 perc) aztán felszallsz a Lora es sztem első alkalommal,kivisznek egy nyugodt lovon lépésben vezetve terepre. X idore. Aztán leszerelik neked a lovat mivel meg nem tudod. Es te aztán apolgathatod ott lehetsz a többi lovak vagy csak nézheted a többi edzést. Ha bármi kérdésed van nyugodtan irj pivátba.
2015. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első ez mind szép és jó, hogy már ilyen fiatalon így vélekedsz az állatokról, de ehhez egy vastag pénztárca kell, amit apuka, anyuka alád rak, szép kis álomvilág... :D Szerintem a konditermes edzés felesleges neked, de futni eljárhatsz vagy az már túl megerőltető? Szép az idő lemész a "Duna partra" futni vagy ami van és sportolsz egyet. Ennél egyszerűbb nincs csak elkezdeni kéne...
2015. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki küzdősportokat.


Általában ezek mozgatnak meg legjobban, változatosak és fejlesztő jellegűek.

2015. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!