Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok némi felesleggel. Konkrétan 168 cm 77 kiló vagyok. Milyen sportot ajánlanátok, amitől ez lemenne? Eddig kipróbáltam már több sportot is, amik 1-2 hónapig tetszettek, de aztán ráuntam.. Olyan 6-7 kilót kéne fogynom.

2014. okt. 13. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Sporttól nem fogsz lefogyni, diétázni is kell. Gondolom fiú vagy ha 70 kiló a célod.


Amúgy judo, gördeszka, kondi, futás, bicikli, parkour, falmászás, foci, kosár. Kérdés hogy mik voltak amiket meguntál. Ha jó csapatban sportolsz, akkor az is jó motiváció hogy ne hagyd abba.

2014. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jol gondolom, hogy korabban sem sportoltal, vagy ha igen, akkor nem versenyszerűen?

Am 1-2 hónap arra sem elég, hogx megismerd a sportágat...

Egyebkent a kerdesedre valaszolva: vizi sportok( uszas,kajakozas, kenuzás, evezés) biciklizés, kondizás...stb, bármi amit meg nem probaltal.

2014. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ebből kondizás lesz, elvileg az alkatom is olyan, lenne haver, aki jönne velem + még kedvem is :) köszönöm a segítségeteket!
2014. okt. 13. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Cigány triatlon (lefutsz a bányatóhoz, átúszod, majd egy lopott biciklivel hazatekersz).
2014. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!