Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?...

Milyen sportot ajánlanátok? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy nagyon szeretek sportolni, de most jelenleg nem csinálok semmit.

16 éves fiú vagyok, 182cm és 72kg.

Jó a labdaérzékem és az erőnlétem.

A vizi+küzdő sportok szóba se jöhetnek...

6éven át fociztam,1éven át kardoztam és 1éven át futsaloztam.

A monoton sportokat utálom a legjobban.

És légyszíves, ha írtok, akkor ne lyanokat írjatok, mint pl a sakk, pingpong/tenisz, lovaglás és társaik. Én ezeket a sportokat nem tartom sportnak, elismerem, hogy fárasztó meg minden, de akkor se. (Ez a saját véleményem, légyszíves NE kössetek bele, NE ezen akadjatok fel)

Ha valaki még ez a borzasztó hosszú és unalmas magyarázatot végig olvassa, és válaszol is, azt megköszönöm :)



2015. máj. 3. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... elég sok a kikötésed. Kézilabdát tudnám ajánlani, vagy jéghoki, de ahhoz nem biztos, hogy van csapat és infrastuktúra a környezetedben. Röplabda gondolom nem jön be.
2015. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.... Hát a kézilabdán én is gondolkozom. A hokit, már kiskorban el kell kezdeni és a röpi se jön be túlzottan.

De azért köszi a válaszod:)

2015. máj. 3. 00:41
 3/4 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen csapatsportot szeretnél? Csak mert főleg olyanokat írtál, amelyek inkább csapat sportok, vagy párosával kell végezni (vívás, küzdő). Fitnesz órákon még nem gondolkodtál? Ne érts félre, nem aerobikra meg ilyenekre gondolok, de vannak ott is jók amiket férfiak is végezhetnek (vagy inkább nekik ajánlottak). Ilyen nem jöhet szóba? Vagy van valami elképzelésed, hogy nagyjából inkább kardió típusú, vagy erősítő típusú edzéseket szeretnél?
2015. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem ilyen hobbi sportot csinálnék, hanem verseny sportot
2015. máj. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!