Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok ez...

Milyen sportot ajánlanátok ez ügyben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sehogy nem tudok társaságba illeszkedni, mivel nagyon alacsony az önbizalmam... Kb. Egy éve kosaraztam, de abbahagytam.

És az ügyben érdeklődnék, hogy van olyan sport, mint például a lovaglás, ahol egyedül lehetek, nem emberekkel?

Az imént említettem a lovaglást, amit már kiskoromban szerettem volna, de pénzügyi okok miatt nem engedhettük meg, most viszont megbeszéltem szüleimmel, hogy elmehetnék lovagolni, de max egy héten egyszer, mert több alkalomra drága lenne. Ezzel viszont az lenne a probléma, hogy kevés lenne. Ha elhíznék, az rombolná még jobban az önbizalmam, mivel már most is felszedtem pár kilót.

Az úszáson gondolkodtam, mivel a gerincemnek jót tenne, de ott nem tudom, hogy csapatban lenék-e, vagy nem.

Ezért az lenne a kérdésem, amit az elején megemlítettem, hogy milyen egyéni sportok vannak?



2015. ápr. 16. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az úszást is lehet egyénileg, de ott van még a tenisz,boksz,atlétika,testépítés stb.
2015. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem olyan sportal kene probalkozz mint pl a tenisz, vagy hip-hop, szertorna, vagy esetleg ha a kilkkal szenvedsz jobban akkor a biciklizes vagy futas is segithet
2015. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha beiratkozol tanfolyamra akkor van csapatban úszás, de ha csak veszel egy bérletet akkor értelemszerűen "egyedül" leszel. kondi termi edzést és futást is lehet egyedül csinálni
2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!