Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek a konditerembe menni,...

Félek a konditerembe menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még ott és úgy gondoltam hogy ideje lenne változni, csak nem tudom magamat rávenni mert elég vézna gyerek vagyok, félek hogy kiröhög a sok kigyúrt izomagy. 18/F

2015. ápr. 3. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálam véznább nem nagyon lehetsz hidd el. Engem senki nem röhögött ki. Mindig segítőkészek voltak velem, mikor kezdő voltam, illetve sokszor kértek meg engem, hogy segítsek be gyakorlatba, hiába nem voltam kigyúrva, mint mások. Debreceni vagyok én is, megfordultam már több teremben, mindenhol ez volt a tapasztalatom.
2015. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9%
nem az a gáz, hogy kiröhögnek, hanem ha mindegyik megpörget a farkán...
2015. ápr. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
minek akarsz keményebbnek látszani meg súlyzúzni, ha olyan pun ci vagy hogy még egy kondiba se mersz lemenni?
2015. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Munkissrác válasza:
Nekem a konditeremben egy rossz embernek ismert arab vérű országos 3. helyezett gyúrós csinálta az edzéstervem. Emellett vegyél inkább otthonra kézisúlyzót, az a legalaposabb és leghatékonyabb gyúrás, menj fel a fittzóna.hu oldalra. A konditermes, műkörmös, energiaitalos, szolizott emberek/nők nekem nem is szimpik már de jártam egyébként 1 évet, olyan volt mint nőknek a pletykálkodás ott lenni, megbeszéltük melyik nő milyen.
2015. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Egy "izomagy" barátom mondta hogy le kell sz.arni ki mit gondol.nem számít ha kis súlyokkal csinálod.

Ezt nekem mondta mikor még vézna 50 kiló voltam (mostmár túlvagyok a 60on)

Meg persze teremtől függ.

Kétféle edzőterem van:-ahova csak edzeni járnak,-és ahol családias a légkör,mindenki vidám,mindenki jóba van mindenkivel...

2015. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó jót írtál, de ez aranyos volt, hogy most már nem vagy vézna, mert 60 kg vagy. :)
2015. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 azért nem mindegy, hogy az a 60kg 160centihez értendő vagy 190... vannak 60akárhány kilós erőemelők és súlyemelők is...
2016. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Meg vannak csajok is...
2016. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!