Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az öcsém 11, jöhetne velem...

Az öcsém 11, jöhetne velem konditerembe? Nagyon akarna de félek megáll a fejlődésbe vagy bármi baja lehet. Én 17 vagyok.

Figyelt kérdés
11évesen mehet konditerembe nagykorú nélkül?
2012. márc. 13. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

11 évesen ne kondizzon!

Várjatok vele még legalább 3-4évet.

2012. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fekvotamaszt, felulest, guggolast, egyebeket, nyugodtan csinalhat. gepekkel ovatosan, de en annak sem latom akadalyat. alkatatol is fugg. nagyon helyes, h. vannak ilyen ambicioi. esetleg ajanlj neki mas sportokat is, karate, foci, stb., meg mehet neha futni is, az uszas nagyon hasznos, ebben a korban. anno 12 evesen kezdtem el karatezni, nem lett tole semmi bajom.
2012. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menjen,de max a futógpet használja.Otthon fekvőtámaszozhat,felülésezhet,bicózhat . A sporttal alapvetően semmi gond nincs,de a súlyzós edzést nem lehet összehasonlitani a karatéval.

A növekedési porcoknak baromira nem tesz jót ha az ember nagy súlyokat emelget. Minimum 15-16 évis korig várni kéne ezzel.

2012. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megjegyzem.
2012. márc. 13. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!