Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor menjek le...

Szerintetek mikor menjek le konditerembe?

Figyelt kérdés

Nincs sok időm, ezért van szobabiciklim, de azért mégse annyira hatásos, mintha lemennék konditerembe. Ahhoz, hogy segítsetek dönteni, tudni kell, hogy a sulimtól és az otthonomtól kb fél órára van a terem.

Hétfőn 13:30-kor végzek suliba, tehát tuti le tudok menni.

Kedden 15:15-kor végzek, szerdára nem kell tanulni általában.

Szerda kizárva

Csütörtökön 14:30-kor végzek, és péntekre általában tanulni kell, tehát max itthon tudnék biciklizni.

Péntek, szombat szintén kizárva.

Vasárnap is le tudok menni.


Na de így úgy néz ki, hogy vasárnap-hétfő-kedd lemehetek. Ez viszont egymás után van, ami szerintem megerőltető lenne... Illetve hát a csütörtöki itthoni.


Eddig vasárnap, hétfőn, csütörtökön bicikliztem 40 percet. Kondiba legalább 1,5 órát akarok lent lenni (régen is sikerült:P).

Ja és minden nap este 6-ra jó lenne hazaérni...


Tehát ezek tükrében szerintetek hogy legyen? Bocsi a regényért :)


2012. jan. 26. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted én este mikor menjek fürcsizni? És vajon hánykor reggelizzek holnap?


Hát menj akkor amikor van kedved és időd. Nehogy már mi mondjuk meg mikor mit csinálj...

2012. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha akkor megyek amikor "van kedvem és időm" akkor az nem jó. Nekem az kell, hogy meg legyen határozva, hogy vasárnap és hétfőn megyek ekkor és ekkor.
2012. jan. 26. 17:41
 3/8 A kérdező kommentje:

Illetve nem tudom, hogy gáz-e az, ha 3 nap egymás után megyek..

Vagy menjek le vasárnap, hétfőn, csütörtökön meg itthon bicikli?

2012. jan. 26. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

És mit csinálsz a konditerembe?

Nehogy már 3 nap megeröltető legyen :)

2012. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 óra kardió szerintem elég megerőltető :) napi kb 4 órát alszok és túlhajszolom magam.
2012. jan. 26. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, már 2óra?

Az előbb még 40percről meg 1,5 óráról beszéltél.


Amúgy még súlyzós edzéseket is lehet 3 nap egymás után tartani. Kardiózni meg lehet akár minden nap,mert az nem terheli le az izomzatot.

2012. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából elképzelni sem tudom, hogy te miért írogatsz ide. Én nem vagyok rád kíváncsi. Normálisan megkérdeztem valamit, ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor lépj ki szépen. Ennyire egyszerű. Én sem bunkóskodok más kérdésénél, bár engem nem töltene el boldogsággal :) Sajnálom, ha neked ennyire sivár az életed!
2012. jan. 26. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked meg mi bajod? Szerintem normálisan válaszoltam. Legalább annyira normálisan mint amennyire a kérdésed normális.

Mikor én fogyóztam minden nap kardióztam minimum 60percet. 3nap egymás után nem megeröltető. De mindegy...

2012. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!