Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek konditerembe menni mert...

Félek konditerembe menni mert sok pasi van ott. és félek hogy kiröhögnek vagy nagyon néznek engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Muszáj lesz elmennem nem akarok még jobban elhízni.. félek hogy én leszek egyedül ott kövér.. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 10. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Oda mindenki azért megy, hogy alakítson magán. Ha valaki ezért kiröhögne, az kb annyira intelligens, mint egy fodrászatban azon röhögni, hogy a frissen betért páciensnek nem friss a haja.
2011. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
nőként? mondjuk válassz a kismillió női fitness terem közül...
2011. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akiktől eleinte tartasz, hogy "hú de kidolgozott testű férfi, biztos kinevet, hogy én kövér vagyok"... azok lesznek a legsegítőkészebbek, ha nem értesz valamelyik géphez. Én is ugyanígy voltam, de csak pozitív tapasztalatot szereztem.
2011. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz le, ha nagyon rosszul érzed magad, max. nem mész oda többet és keresel egy másik konditermet. Én voltam már olyan helyen, ahol nagyon rosszul éreztem magamat, mert csupa tahó pasi vett körül (abból állt az edzésük, hogy a nők fenekét, mellét bámulták és kibeszélték), de olyan helyen is voltam, ahol minden pasi nagyon segítőkész volt, kedvesek, aranyosak voltak, pedig nem voltam nádszálvékony.
2011. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok sajnos a városomba 1 konditerem van.. megszűnt a másik.. azért nem fogok fél órákat utazni hogy nőibe menjek...:S
2011. júl. 10. 14:03
 6/18 anonim válasza:
100%
Jajj, örülni fognak egy zöldfülünek (bocsi), és rengeteg jó tanáccsal látnak majd el. Szinte mindenki megpróbál az edződ lenni. Lehet, hogy eleinte nyögve nyelős lesz, de majd a csapathoz tartozol. :)
2011. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Hidd el, csak örülni fognak, hogy változtatni akarsz :) Tapasztalatból mondom.
2011. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A konditerem egy kis közösség, nincs olyan hogy kinevetik a másikat.
2011. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Szerintem se fognak kiröhögni. Én is jövőhéttől kezdek el járni, de nekem szerencsém van, mert 10 percre van tőlem a női konditerem. A nők meg csak nem fognak megnézni.


25/L

2011. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
11%
De hülye szó ez a "pasi", nem inkább férfi?
2011. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!