Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek konditerembe menni mert...

Félek konditerembe menni mert sok pasi van ott. és félek hogy kiröhögnek vagy nagyon néznek engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Muszáj lesz elmennem nem akarok még jobban elhízni.. félek hogy én leszek egyedül ott kövér.. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 10. 13:57
1 2
 11/18 anonim válasza:

"A nők meg csak nem fognak megnézni."

Sajnos a nők sokkal jobban megnéznek és keresik rajtad a hibát... :) Persze egy konditerembe nem ilyenek. :) Ott mindenki változtatni akar és ennek örülnek. :)

2011. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
105 kilósan mentem kondoterembe. A pasik nem röhögtek ki, de a nők a szokásos módon viselkedtek (összesúgás, nézés). Én feladtam a konditermet és szereztem magamnak edzést dvd-n, könyvben. Még nem fogytam le, de már 22 kg lement. Jól érzem magam, h senki sem les és suttog a hátam mögött.
2011. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondom hogy a női konditerem sokkal rosszabb mert hogy pletykálás egymás kibeszélése folyt... Most váltok és kipróbálom ezt is csak félek mert sok a férfi...
2011. júl. 10. 14:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan. Ne a pasikkal törődj ott, hanem a testeddel. Nem biztos hogy téged nevetnek. Ha meg ezt bebeszéled magadnak még rosszabb lesz. Minél szebb az alakod, annál jobb lesz hidd el ;) Sok sikert!
2011. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Le kell szarni. Nem szabad foglalkozni a gyökerekkel, csak a saját kedvedet szarod el vele. Menni kell előre!
2011. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Snapette ***** válasza:
100%

Általában segítőkészek és rendesek az emberek a termekben, s ha valaki kinevet, az bunkó, de nem hiszem, hogy mindenki az lenne. Biztosan lesz legalább egy ember, aki segíteni akar majd, aki rendes, és különben is, harmadik-negyedik alkalommal már amúgy is "közéjük tartozol". Mindenki értékelni szokta a másik erőfeszítését, főleg akinek van annyi esze, hogy belássa, senki sem született kigyúrtnak, valahol el kell kezdeni.

Szerintem menjél bátran.

2011. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én először 15 évesen mentem,ducin és formátlanul.Szerencsére velem volt az unokatesóm(lány),aki régóta járt és tudta mit kell csinálni,ő segített nekem, összeállított egy edzéstervet is.Volt olyan hogy épp csinált valami gyakorlatot és nem akartam félbeszakítani,de nem tudtam használni a gépet,ekkor odajött egy kigyúrt kopasz alak és nagyon kedvesen segített nekem.

Eleinte én is ettől aggódtam,amitől te,de aztán rájöttem ez egyáltalán nincs így.Csak nyáron jártam arra a helyre,mivel más városban jártam iskolába,bentlakásban laktam.Mikor eljött az ősz kérdezték is az unokatesómat,hogy hol vagyok,s majd a következő nyáron mosolyogva fogadtak.

2011. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

14:12-es vagyok.

Értem én, hogy a nők még jobban megnéznek. De engem az nem zavar. Felőlem nyugodtan beszélhetnek mögöttem. Ha pasik röhögnek rajtam na az zavarna. Amugy én meg tök vékonyan megyek konditerembe na az se lesz semmi. :D:D


25/L

2011. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!