Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek a konditerembe menni,...

Félek a konditerembe menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még ott és úgy gondoltam hogy ideje lenne változni, csak nem tudom magamat rávenni mert elég vézna gyerek vagyok, félek hogy kiröhög a sok kigyúrt izomagy. 18/F

2015. ápr. 3. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz?
2015. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Most kiröhögnek később veled fognak gyúrni.
2015. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
valahol el kell kezdeni
2015. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhög ki senki, ne írj már ilyet előző. Nálunk senki nem neveti ki a kezdőket, sőt segítünk, ha kérdeznek. Menj le nyugodtan. Izomagynak meg ne nevezz mindenkit, ne általánosíts. Én is edzek 30 éve, de mellette élelmiszermérnök vagyok, gyógyszergyárban melózom és segítek bárkinek a teremben is. Szóval nem kellene általánosítani, mert az ha téged nem sértegetnek, akkor neked sincs okod rá.
2015. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez igazából konditeremtől függ, én ismerek ilyet is, olyat is. Nézzél meg többet, a légkörből érezni fogod hogy neked való-e.
2015. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs, Debrecenben melyik a legjobb konditerem?
2015. ápr. 3. 22:00
 7/18 anonim ***** válasza:
ne félj nem fog senki kiröhögni,ha csak nem fogsz valami nagyon nagy baromságokat csinálni.Szerintem kezd avval,hogy inerneten utánaolvasol a dolgoknak,alapismeretek,hogyan kell helyesen végezni a gyakorlatokat,stb.
2015. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
New York Fitness, mi mas? :)
2015. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb általad "izomagynak" nevezett ember segít, nem bunkó, szóval ne félj mindenkinek el kell valahol kezdeni.
2015. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Így van. Pont a nagyobb izmos emberek segítenek.
2015. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!