Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék testre rakható...

Hol találhatnék testre rakható súlyokat?

Figyelt kérdés
Olyan nehezékeket, súlyokat keresek amelyet végtagokra vagy máshova lehet elhelyezni így egy plusz nehezítést ad futásnál például. Valaki ismer egy weboldalt vagy esetleg Budapesten egy boltot ahol ilyet be tudok szerezni?
2010. jan. 22. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hátizsák, bele jó nagy könyvekkel és fuss :)
2010. jan. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zseniális ötlet! Mondjuk az hogy minden egyes lépésnél 6 km-eren át felemelkedik a hátizsák és a bennlevő könyvek nekicsapódnak a gerincemnek az mellékes...bár lehet egy gumipókkal lefogathatom a hátizsákot...szép kis jelenség lennék az utcán :)
2010. jan. 22. 02:42
 3/6 anonim ***** válasza:

:DD

nemtom, de a teszkóba is van szerintem ilyen lábsúly


vagy övtáskába rakjál követ, az nem jó?:))

még vannak ötleteim

2010. jan. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszel 2db san-benedettó ásványvizet az jó fogású 2literes, van ilyen bemélyedés rajta a kezednek, majd fogod a két kezedben és futsz, közben ihatod is :)
2010. jan. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szuper ötleteket de már megtaláltam amit kerestem(1 gumipókot és egy 10 kilós erősítőt majd azt a hátaradobom legalább zenét tudok majd közben hallgatni)

;)

2010. jan. 22. 03:56
 6/6 anonim ***** válasza:
:DDD
2010. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!