Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a jó életet csináljak, h...

Mi a jó életet csináljak, h végre elkezdjek fogyni?

Figyelt kérdés

165 cm és 55 kg vagyok és elméletileg szálkásítok kb. 4 hónapja (tudom, h nincs nagy izomtömegem annak ellenére sem, h 46 kg-ről jöttem fel idáig, de én úgy látom, h rengeteg rajtam a zsír és meg akarok tőle szabadulni). A kcal bevitelre nagyon figyelek (kb. 400 kcal-lal kevesebbet eszek mint amit kellene), a kajálásaimat főleg csirkemell, túró, hal, tojás alkotja. A ch-t lecsökkentettem minimálisra (kenyeret és egyéb pékárut nem eszek, rizst sem, se burgonyát), főleg salátát eszek és zöldségeket. Nem eszek zsírosat és édességeket sem. Futok, bicajozom és súlyzós edzést is végzek. Ez tart 4 hónapja és egy!!! dekagramm se ment le, és nem is jött föl! Mai napom, pl. reggeli: zabpehely+ fehér joghurt (0,1%-os) , kávé

ebéd: jégsaláta+ tojás+ sajt (csak kis kocka)

uzsonnnnnna: kávé

vacsi: zöldségsaláta + csirkemell

1,5 órát mozogtam (kb. 30 perc bicaj és 1 óra futás)

kb. 2,5 liter vizet ittam

Mit rontok el? Mit változtassak?

köszi és bocsánat a hisztimért, de már teljesen kikészít!!!

22/L


2014. júl. 22. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé lecsökkentetted az alacsony kalória bevitellel az alapanyagcserédet. Én hintáztatnám a szénhidrátot helyedben, ez szokott segíteni. Edzésnapokon kicsit emeld meg.
2014. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. júl. 22. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

1.a tejtermékekben és gyümölcsökben cukor található

2.egyél gyakrabban kevesebbet.

3.hagyd el a kávét.

4.egyél zsírt. a vitaminok fele zsírban oldódik. legyen több az omega3 bevitelad mint az állati zsír.

5.ne edzz 8nál tovább, feküdj le 9kor.

6.a futás veszélyes a lányoknak

7.cht előtte vigyél be, edzés után fehérjét.

2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A futás miért rossz? Mióta oldódik a vitaminok több mint fele zsírban (csak 4 oldódik ott)? mióta van egy kocka sajtban annyi cukor, h ártson? A kávéval mi a baj?....
2014. júl. 24. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor csinálj amit akarsz.
2014. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!