Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészet vagy...

Kastely kérdése:

Melyik harcművészet vagy küzdősport jó önvédelemre?

Figyelt kérdés
eddig egy nagyon kicsi faluba éltem ahol nem volt soha balhé ezér nem kellett verekednem. az a baj hogy egy olyan városba kaptam állást ahol a közbiztonság nagyon sz.ar. késes meg pisztolyos támadás de bunyó az van. szeretnék valami olyan küzdősportra vagy harcmüvészetre járni ahol megtanítanak verekdni. a barantát néztem ki magamnak de nem tudom hogy az jó e önvédelemre. mondjatok olyan küzdősportokat amik jók utcára. lécci senki ne írja a kraw magát meg a wing tsunt mer azokról mindenki tudja hogy kamu

2014. júl. 16. 18:15
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
57%
Oké, bár a barátnőmmel leszek hétvégén, este meg mást szeretnék csinálni, mint netezni... utánna meg szerepjáték (m.a.g.u.s, D&D stb,) lesz nálunk, ha minden igaz. Szóval lehet csak kedden vagy szerdán írok.
2014. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
75%

Semmi gond, majd dumálunk! Bárcsak minden krav magás gyerkőc ilyen kultúrált lenne, mint te!



#USBORNE

2014. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Hát az túlzás, hogy krav magás lennék csak kipróbáltam. Majd ha lesz pénzem folytatom. Illetve 26 vagyok... bár az nem öreg. Majd akkor dumálunk! :)
2014. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Singham ***** válasza:

Aha, szóval ne olvassam a vitátokat több oldalón át se én, se a kedves kérdező, ha nem érdekel minket. Csak én nem találom ebben a logikát?

Usbournenál meg már azzal adod alá a lovat, hogy leállsz vele beszélgetni. Első számú Troll törvény, hogy sose állj le Trollal beszélgetni. Ilyen egyszerű. Látszik már az írásaiból, hogy egy egyszerű Troll. Nem kell foglalkozni vele és majd lelép. Ilyen egyszerű.

2014. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Singham: Ma már nem akarok vitatkozni, meg semmi. Úgy is mindjárt jön át a barátnőm. Okés igazad van!


(De azért az csak nem akkora tragédia, hogy felvilágosítottam pár embert a civil és katonai krav magávál kapcsolatban, hogy a katonai van butítva stb. Mivel ez itt elég gyakori tévhit ahogy olvastam az oldalt...)

2014. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Singham ***** válasza:
55: Nem azzal van a baj, hanem sokatok itt több oldalón vitázott személyes ellentétek miatt. Felvilágosítás mehet nyugodtan, de azt egy nyamvadt posztban összetudod foglalni. Te viszont leálltál vitatkozni Usbourne-nal. Több oldalon keresztül. Ha normális vita lett volna, akkor még azt mondom oké. Azonban ez minden volt, csak nem normális.
2014. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!