Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészet vagy...

Kastely kérdése:

Melyik harcművészet vagy küzdősport jó önvédelemre?

Figyelt kérdés
eddig egy nagyon kicsi faluba éltem ahol nem volt soha balhé ezér nem kellett verekednem. az a baj hogy egy olyan városba kaptam állást ahol a közbiztonság nagyon sz.ar. késes meg pisztolyos támadás de bunyó az van. szeretnék valami olyan küzdősportra vagy harcmüvészetre járni ahol megtanítanak verekdni. a barantát néztem ki magamnak de nem tudom hogy az jó e önvédelemre. mondjatok olyan küzdősportokat amik jók utcára. lécci senki ne írja a kraw magát meg a wing tsunt mer azokról mindenki tudja hogy kamu

2014. júl. 16. 18:15
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
48%

Ezt se olvasom végig, de biztos igazad van, szia!



#USBORNE

2014. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 Ambur T. Attila ***** válasza:
40%

Ne is olvass el semmit USBORNE!


Egy nagy szájkaratés kamu harcművész vagy, aki egy csomó hamis alttal ok-ézza le a saját hozzászólásait a neki nem tetszőket, meg lekattintja, aztán meg beszól, hogy mivan kisgyerek, csak 13 %-od van. :D


Értelmes beszédre meg véleményre nincs is igényed, csak fikázni tudsz másokat az alapján amit az interneten össze olvastál. Aztán játszod itt az eszedet az összes harcművészeti, meg önvédelmi kérdésnél, hogy mekkora nagy szakértő vagy.


de amikor le lettél hívva, hogy akkor gyere el és mutasd meg mit tudsz, akkor elkezdesz nagy képüsködni.


Szerintem csak össze ollózol más fórumokról vagány szövegeket, de igazából egy egész nap a gép előtt ülő kocka vagy aki megpróbál harcművésznek látszani.


De a farkadon kívül még mást soha nem vertél el. :P

2014. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
41%

Anyád amúgy vízzel főz!



#USBORNE

2014. júl. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 Ambur T. Attila ***** válasza:

Tessék, most már a mamámat is keverd bele, te szerencsétlen.. :D


Az a szomorú, hogy engednek egy ilyen szerencsétlen kisebbségi komlpexusos bűnözőt a neten betyárkodni, és emberek még azt gondolják, hogy valamit számít a véleményed, mert a kamu prfilokk al feltuningoltad maga 70%-ra, hogy mekkora király vagy.


Most meg itt anyázol... Szóval ahogy fentebb is írtam, te nem harcos, vagy csak arcos. De őszintén örülök neki, hogy másoknak is kezd elegük lenni a vagány telepi 13 éves kislányból, meg a véleményéből, amit Bruce LEE filmekből tanult.


USBORNE, remélem más harcművészek és fórumozók is olvassák ezeket a sorokat is és hamarosan ki leszel vágva, mert te nem egy szakértő vagy, hanem egy féreg, egy métely az egészséges és intelligens emberek életében.

2014. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
38%

Juj de félek tőled, kicsi ninja! Én még azért még mindig várlak! Ha te tényleg ekkora nagymenő vagy, akkor eljössz hozzám! Nyugi, nem foglak kifilézni, maximum az orrodat töröm be! Tudom, hogy te még privátot sem mersz írni, de azért az invitációmat fenntartom!



#USBORNE

2014. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
69%

Itt egy leírás a katonai és a civil krav magáról: [link]


angol: [link]


Ennyit arról, hogy a civil lebutított. Pont fordítva!

Na, várom akkor a minuszt! :D


Ui: Ja, és egy hónapig csináltam a karv magát, és nyolc hónapig thyawondo-ztam. A kravon sokkal többet tanultam az egy hónap alatt mint a thaywondon. (Pedig az utóbbi Magyarország talán egyik legkeményebb küzdősportja. Csak full kontakt van rajta!)

2014. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
23%

Ennél parasztvakítóbb olvasmányt én még nem láttam, mint amit linkeltél, kedves előttem szóló! Ezr a sok maszlagokat csak az eszi meg, aki teljesen buta vagy totálisan befolyásolható!

Mielőtt még ismét belém álltok leírom, hogy le sem tojlak titeket: mindenki krav magázzon, wing tsunozzon vagy ninjutsuzzon, hátha halhatatlan harcos lesz belőletek! Sok szerencsét észkombájnok!



#USBORNE

2014. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
66%
Te egyáltalán elolvastad a linket?
2014. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
51%
Vagy legalább a képeket megnézted a magyar leírás elején?!
2014. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
60%

Itt a bizonyíték:

https://www.youtube.com/watch?v=yDsUqIktMEU


Ellenben láttam már olyat a tv-ben, olyat hogy valami profi birkózót simán nyakon szúrtak egy kulccsal. Ellenben a videóba vlami kezdő krav magás van... Másről szól a krav mint egy küzdő sport, ezt kellene megérteni.

2014. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!