Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészet vagy...

Kastely kérdése:

Melyik harcművészet vagy küzdősport jó önvédelemre?

Figyelt kérdés
eddig egy nagyon kicsi faluba éltem ahol nem volt soha balhé ezér nem kellett verekednem. az a baj hogy egy olyan városba kaptam állást ahol a közbiztonság nagyon sz.ar. késes meg pisztolyos támadás de bunyó az van. szeretnék valami olyan küzdősportra vagy harcmüvészetre járni ahol megtanítanak verekdni. a barantát néztem ki magamnak de nem tudom hogy az jó e önvédelemre. mondjatok olyan küzdősportokat amik jók utcára. lécci senki ne írja a kraw magát meg a wing tsunt mer azokról mindenki tudja hogy kamu

2014. júl. 16. 18:15
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
42%

Ezek te is tudod, hogy nem VALÓDI érvek! Én meg tudok olyan videókat linkelni, amik több szemszögből bebizonyítják, hogy a krav maga abszolút nem hatékony a valóságban, de nem fogok, mert nem volna értelme! A civil krav maga rendszere nem jó, ellenben egy adott krav magás egyén már lehet jó, de ilyenből nem túlzott sok van a statisztika szerint! Majd ha a saját szememmel látom, hogy egy krav magás nagylegényt nem szúr agyon egy kancigány az éjszaka közepén, akkor elhiszem, de amíg csak YouTube videókat, meg parasztvakító szövegelések vannak csak belinkelve, addig tárgytalan a téma!



#USBORNE

2014. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Mi lenne a baj az érvimmel?

Én írtam egy kommentet, küldtem rá ellenőrizhető biznyítékot ami alá támasztja a mondandómat. A Kravosok szoktat sparringelni! Erről magad is meggyőzödhetsz ha elmész egy haladó Krav edzésre.

Te még nem tetted meg. Elllenben ne sértődj meg de ez anekdotákat amiket írkálsz. Semmi bizonyíték nincs mögötte. Ha tudsz nekem küldeni youtubos videókat én szivesen megnézem...

2014. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

"Te még nem tetted meg."

Már mint bizonyítékot nem küldtél!

2014. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
42%

Ha krav maga hatástalanságára vagy kíváncsi, akkor elég, ha beírod YouTubera, hogy "krav maga"! Egyébként nem minden krav maga edzésen van sparring, csak némelyiken! A közelben van két krav maga edzés is, ahol egyáltalán nincs kumite! Ezek az edzések kulát sem érnek! Ahol van randori, ott legalább valamennyi tényleges küzdelmi rutin kiépíthető!



#USBORNE

2014. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
51%

Ezt megint nem lehet ellenőrizni amit írtál. A Youtubon semmi olyan nincs ami a Krav ellen szólna.

Sőt!

Ezeket tanulják:

https://www.youtube.com/watch?v=k_M8eiPOdFQ

A Krav egyébéként ezekből áll össze:

"Boxing, Wrestling, Savate, Muay Thai, Judo, Wing Chun"

[link]

(Wrestling=birkózás)

Magyarán egy sor hatékony rednszerből (többek között olyanokból ami már bizonyított az évszázadok során és az MMA-ban is használják, kivéve a wing chungot)... Nem értem miért ne lenne jó?

Ha az a bajod, hogy utálod a zsidókat akkor, kérlek tisztelj meg azzal (mivel én tisztelet tudóan írtam), hogy ezt írod, és lezárjuk a vitát.

2014. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyél gyökér, nem a zsidók végett van, ne forgasd ki a szavaimat! Engem nem tudsz meggyőzni, úgyhogy ne próbálkozz! Ahhoz képest, hogy a krav magások elvileg sparringelnek, ahhoz képest az internet tele van olyan videókkal, amin a különböző stílusok képviselői totálisan szétkapják őket! Én szimplán csak nem hiszem, hogy egy magyar krav maga huszár eljönne a Börzsönybe vagy például elmenne Ózdra, akkor egy bakcigány nem késelné őt halálra! Vannak biztos kivételek, de egy átlag krav magás a való világ utcáin egy tényleges éleshelyzetben halott, ha nincs reálisa harci tudása egy másik küzdősport/harcművészet terén!



#USBORNE

2014. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
51%

Nem voltam gyökér teljesen logikus következtetés volt amit írtam. Nem mondtál semmi ellenőrizhető dolgot. Ellenben cáfolhatót igen. Ezt tűnt ebből logikusnak, hogy ez a bajod.


Amúgy net:

https://www.youtube.com/watch?v=ONrE-jbBGY0

Na, mind 1. Végül is itt két ember harcol nem két stílus, egyrészt. Másrészt ez utcai verekedésekre készít fel nem pedig az MMA-ra. Itt kifejtik miért:

https://www.youtube.com/watch?v=_gbxFsfGBsg

Te is győzködni próbálsz az igazadról (velem ellentétben bizonyítékok teszed)!!! Akkor én is mondhatom, hogy úgy sem fogsz meggyőzni... Sőt! Mondom is! Felesleges, nem fogsz meggyőzni (megfelelő bizonyítékok nélkül meg pláne nem)

Ennyi! Téma lezárva!

2014. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
42%

Én is ezt ugatom kisfiam, de ezt privátban is meg lehetett volna beszélni! Azért nem tudok videókat linkelni, mert mobilról nem tudom megnyitni a YouTube-ot, de esküszöm, hogy privátban megdoblak pár videóval! Téma tényleg lezárva, Isten áldjon!



#USBORNE

2014. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
57%

Oké, akkor írj privátot, ha úgy kényelmesebb, bár szerintem jobb lenne ha ide írnád ide, ha haza érsz:

Így több ember látja és dönthet, hogy - szerinte - melyikünknek van igaza.

2014. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
42%

Nem fogom produkálni magamat mások előtt! A lényeg úgyis le lett írva! Vasárnap este otthon leszek és kapod a privátot!



#USBORNE

2014. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!