Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot űzzek?

Milyen sportot űzzek?

Figyelt kérdés

Tettem már fel ilyen kérdést, de nem kaptam rá olyan választ, ami segített, tehát felteszem máshogy, hátha most végre sikerrel járok.

Nagyon szeretnék sportolni, több okból is. Szeretnék egy jó elfoglaltságot, szeretnék aktív lenni, fitt, és fogyni is szeretnék (nem vagyok kövér, csak dagi, nem jó az alakom, tehát nem kell drasztikus súlyt vesztenem, csak annyit, hogy csinos legyek).

Csak az a helyzet, hogy fogalmam sincs, mit. Az ilyenek, hogy futás, otthoni torna, konditerem és hasonlók nálam ki vannak zárva, mert számomra unalmasak. Amik meg eszembe jutottak, valamelyik fontos feltételemnek nem feleltek meg, vagy nem vagyok benne biztos, hogy megfelelnek az adott feltételnek.

Rendes sportot szeretnék, járni edzésekre, esetleg versenyezni stb.

Sorolnátok nekem olyan sportokat,

- amik élvezetesek

- amiktől fogyok (mint mondtam, nem nagyon sokat kell, csak annyit, hogy azért meglátszódjon, hogy csinos legyek)

- amik nem túl drágák?

Az sem hátrány, ha ügyesedek/bátorodok tőle, ha értiek, hogy értem.

Előre is köszi a válaszokat.



2014. júl. 3. 20:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, közel sem Budapest. :D Igen, ha azt nézzük, hogy ott sokkal több a lehetőség (rengeteg szempontból) és a szép hely, akkor tényleg kár.
2014. júl. 6. 12:16
 12/17 A kérdező kommentje:
Hónapok óta szenvedek ezzel a dologgal, már nem tudom, mit csináljak.
2014. júl. 6. 19:23
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyébként, van egyáltalán olyan sport, aminek vannak edzései nyáron is?

Mert pl. tánc sajnos nincs.

2014. júl. 7. 00:21
 14/17 anonim ***** válasza:
Budapesten a táncnak is vannak. Amúgy meg válogatós vagy, mert ezt szerintem az ismerősökkel, osztálytársakkal is le lehetne dumálni (ha mondjuk a futás megfelelne), és ketten együtt már egyből nem lenne unalmas.
2014. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy válogatós vagyok. Nem tehetek róla, hidd el, én sem örülök neki, sőt.

Nincs kivel mennem... :) És nem is szeretnék. Mint említettem, olyan kéne, aminek edzései vannak meg versenyek stb.

De ebből úgysem lesz semmi, már hónapok óta szenvedek a témával, úgyhogy ha eddig nem volt, ami tetszik is és meg is felel a feltételeimnek (és nyáron is van), most se lesz.

2014. júl. 7. 16:56
 16/17 anonim válasza:
Kézilabda,Kosárlabda,Röplabda? Esetleg az iskolába ahova jársz nincs sport?Mert például nálunk egy évre 1000ft és hetente 2-3 edzés van és voltunk már versenyeken is...De a sport iskolában sem olyan drága
2014. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Anno röplabdáztam, nincs vele bajom, de nem kezdeném újra.

A kosárlabdán gondolkozok egy ideje, mert láttam, hogy a kosáredzésektől jól lehet fogyni, meg nem is olyan unszimpatikus sport mint pl. a foci vagy a kézilabda, de tudod, mégsem az igazi, de ha nincs más... Utánakérdeztem, de az itteni egyetlen edző akiről tudok csak fiúkat edz.

Szeptembertől kezdem a gimit, nem tudom még, milyen sportok vannak ott.

2014. júl. 28. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!