Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot űzzek?

Milyen sportot űzzek?

Figyelt kérdés

Tettem már fel ilyen kérdést, de nem kaptam rá olyan választ, ami segített, tehát felteszem máshogy, hátha most végre sikerrel járok.

Nagyon szeretnék sportolni, több okból is. Szeretnék egy jó elfoglaltságot, szeretnék aktív lenni, fitt, és fogyni is szeretnék (nem vagyok kövér, csak dagi, nem jó az alakom, tehát nem kell drasztikus súlyt vesztenem, csak annyit, hogy csinos legyek).

Csak az a helyzet, hogy fogalmam sincs, mit. Az ilyenek, hogy futás, otthoni torna, konditerem és hasonlók nálam ki vannak zárva, mert számomra unalmasak. Amik meg eszembe jutottak, valamelyik fontos feltételemnek nem feleltek meg, vagy nem vagyok benne biztos, hogy megfelelnek az adott feltételnek.

Rendes sportot szeretnék, járni edzésekre, esetleg versenyezni stb.

Sorolnátok nekem olyan sportokat,

- amik élvezetesek

- amiktől fogyok (mint mondtam, nem nagyon sokat kell, csak annyit, hogy azért meglátszódjon, hogy csinos legyek)

- amik nem túl drágák?

Az sem hátrány, ha ügyesedek/bátorodok tőle, ha értiek, hogy értem.

Előre is köszi a válaszokat.



2014. júl. 3. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a box a legjobb, persze csak akkor, ha jó edzőhöz jársz, bár ez bármi másra is igaz. Merre laksz, Debrecenben tudok pár helyet, máshol nem ismerem. Szerintem, ha bizonytalan vagy, próbálj ki többféle sportot, úgyis érzed, melyik jön be igazán. A sakkon kívül bármelyik használ a fogyásra is :)
2014. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy mi a bajod a futással. Én néha felrohangálok a Gellért-hegyre (meg előtte futok még jó pár kilométert, ugyanúgy visszafele is), futogatok a Duna partján, Margitszigeten, tervezem a Hármashatárhegyet, stb.. Ezek tiszta jók.


Az úszással sem tudom, hogy mi a bajod. Mondjuk azt egy picit nehezebb megoldani, ez igaz.


Street workout-ot is csinálhatnál, de úgy tűnik, hogy nem felelne meg. Városligetben van például húzódzkodó rúd, hasazó pad, stb.. Teljesen olcsó, ha azt vesszük, hogy ingyenes.


De ha mindenképpen pénzes sport kell, akkor mondjuk próbáld ki a Capoeira-t (mondom ezt azért, mert a futás és szabadtéri edzés kivételével nagyjából minden pénzbe kerül). Na abba elég rendesen bele kell adnod, ha azt akarod, hogy működjön.

2014. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ja meg ott vannak a Csocsóék. Menj el break-elni. Az elég jó. Hozzáteszem, hogy elég rendesen bele kell nyúlnod a pénztárcádba, ha ezt akarod csinálni, úgyhogy itt azt kell tudni, hogy mi számít neked drágának / mi számít elfogadható árúnak.


[link]


Vagy ott vannak a Papiék (úgyszintén pénztárcás, de elég élvezetes, ha van rá pénz):

[link]


Ezek mondjuk budapesti lehetőségek.

2014. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom, csak a futás számomra unalmas, és ahol lakok, nincsenek szép helyek, hogy legalább annyira élvezetes legyen. Az úszást meg sem említettem, tehát nem tudom, miből gondolod, hogy bajom van vele. De amúgy nem tetszik. :D A box, a capoeira, a street workout, az úszás és a break sem tetszik. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 5. 00:17
 5/17 anonim ***** válasza:

Airsoft? :P


Ez csak most jutott eszembe. Ha van a környéken susnyás, akkor azt lehet ott is (tényleg, mi is a környékbeli susnyásban toltuk :P).

2014. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Haha, úgy néhányszor kipróbálós szórakozási lehetőség nem rossz, de mint sport, nem tetszik. Meg nem is fogynék tőle. De azért köszi. :D
2014. júl. 5. 21:36
 7/17 A kérdező kommentje:
*lehetőségnek
2014. júl. 5. 21:39
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha ülsz a füvön, és csak nézed a többieket, ahogy tolják, attól tényleg nem fogysz :D Ha viszont te is játszol úgy rendesen, akkor igenis lehet tőle fogyni.



De mondok jobbat (18-as karika). SZEX! Eddig én még nem sok olyan emberrel találkoztam, aki kipróbálta és ne élvezte volna. Ha jó a partner, akkor akár még többet is lehet tőle fogyni. Na, milyen ötlet? :P


De amúgy egyszerű a dolog, akinek semmi nem jó, annak nem is lehet találni megfelelőt.


A papiék amúgy nem break-et tanítanak, hanem new style hip-hopot, lockingot, poppingot. A Csocsó tanít break-et és krumping-ot.


Annyi, de annyi lehetőség van. Ha bátorodni akarsz, akkor meg kereshetsz egy parkour-ös társaságot. De hogyha a break nem tetszett, akkor nyilván nem fog tetszeni az sem.


Hát ennyi.

2014. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hahaha, aranyos ötlet, de 15 évesen nem hiszem, hogy még kellene... :D

A táncon már régóta gondolkozok, csak nem tudom, hogy fogynék-e tőle. Meg ahol itt lehetőség van táncolni, ott van pár dolog, ami miatt nem lenne jó.

Vannak olyanok, amik tetszenek, de azoktól vagy nem fogynék, vagy nincs rá lehetőségem stb.

Kellemetlen helyzet ez, azt kell mondjam. :D

2014. júl. 5. 23:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem Budapest. Hát ez bizony kár. De egyben biztos lehetsz, Papiéknál a locking az kondiban tartana. Próbáltam, úgyhogy tudom, hogy az elsőre elég kraftos :P


"de 15 évesen nem hiszem, hogy még kellene" -> Mondasz valamit :)

2014. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!